۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
پیام مهم نماینده ولایت فقیه در استان برای برگزار کنندگان انتخابات

پیام مهم نماینده ولایت فقیه در استان برای برگزار کنندگان انتخابات

از برخی از استان‌ها نامه‌ای روی برخی از صفحات مجازی برای حقیر ارسال شد، خواندم و چقدر دلم سوخت که از استان دیگری نامه را فرستادند

نماینده مجلس خبرگان رهبری در استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: بیایید حرمت این صندوق را حفظ کنیم تا آیندگان ما را به عنوان هرزه‌ها و فاحشه های سیاسی نخوانند. هر کسی به ناموسش خیانت کند به عنوان هرزه‌گری و فاحشه‌گری در تاریخ شناخته می‌شود.

آیت الله ملک حسینی، نماینده مجلس خبرگان رهبری در استان کهگیلویه و بویراحمد، در خصوص اهمیت سلامت و امنیت صندوق های رای مردم استان، بعد از نارضایتی های عمومی و ارسال نامه اعتراضی مردم به استاندار، در اثر گزارش بروز تخلفاتی توسط تعدادی از عوامل برگزاری انتخابات، در برخی از صندوق های رای انتخابات ریاست جمهوری در این استان مطالبی را بیان کرد.

بنابر گزارش ایلنا، وی گفت: از برخی از استان‌ها نامه‌ای روی برخی از صفحات مجازی برای حقیر ارسال شد، خواندم و چقدر دلم سوخت که از استان دیگری نامه را فرستادند یعنی این نامه در همه جای کشور پخش شده بود و نامه‌ای بود خدمت استاندار محترم. آرزو داشتم که دروغ باشد بر همین آرزو هم هستم و خدا کند که دروغ باشد. اما اگر راست باشد بسیار شرم‌آور است.

آیت الله ملک حسینی یادآور شد: خیانت به صندوق رای خیانت به ناموس سیاسی و اجتماعی نظام جمهوری اسلامی است، خیانت به رای مردم، خیانت به حقوق امتی است که انقلاب کردند، خیانت به حقوق انسان هایی است که برای انقلاب خون دادند و خیانت است به نسل های آینده‌ای که خواهند آمد.

نماینده مجلس خبرگان رهبری در استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: بیایید حرمت این صندوق را حفظ کنیم تا آیندگان ما را به عنوان هرزه‌ها و فاحشه های سیاسی نخوانند. هر کسی به ناموسش خیانت کند به عنوان هرزه‌گری و فاحشه‌گری در تاریخ شناخته می‌شود. باید این صندوق‌ها را صیانت کرد در غیراینصورت فریب است، دروغ است، خیانت است، ضایع شدن حق است، بی حرمت کردن دوست خودتان است؛ چون اگر در یکی دو سه صندوق تخلفی صورت گرفته باشد (عرض کردم اگر راست باشد) و اگر دو سه مورد را مردم ببینند تعمیم می‌دهند و اگر تعمیم دهند هم آبروی دوست تو می‌رود.

وی ادامه داد: بگذار مردم احساس کنند که سلامت و امنیت صندوق‌ها حفظ خواهد شد و می‌دانیم در کنار عنوان‌هایی از دروغ و فریب و نفاق و خیانت بدترین اتفاق بی‌اعتماد کردن مردم به صندوق‌ها است. اگر فردا کسی نیامد به بهانه اینکه اعتماد ندارم خدا شاهد است ما نسل های قبل هیچ پاسخی در برابر خدای متعال نداریم.

آیت الله ملک حسینی خاطرنشان کرد: مردم باید در کنار انقلاب باشند خدای متعال با آمدن مردم و با بودن مردم از انقلابی که خون های پاکی در مسیر آن و برای رسیدن به اهداف آن ریخته شده است صیانت می‌کند. نصیحت می کنم مسئولان را (خودم هم مسئولم) که مبادا برای رضایت کسی و موفقیت کسی کاری کنیم که خدا ناراضی باشد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

چهار × دو =