۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
پیام دعوت نماینده مردم شریف بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی از مردم جهت حضور حداکثری در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری + جزئیات

پیام دعوت نماینده مردم شریف بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی از مردم جهت حضور حداکثری در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری + جزئیات

به گزارش خبرنگار سامان خوبی زاده: محمد طلا مظلومی نماینده مردم شریف بهبهان و آغاجاری با صدور پیامی از مردم شریف ایران اسلامی و حوزه انتخابیه برای حضور پرشور، حماسی و حداکثری در انتخابات چهاردهمین دوره دوم ریاست جمهوری دعوت نمودند.   متن پیام به شرح ذیل می باشد: «بسمه تعالی» همه باید تلاش كنند […]

به گزارش خبرنگار سامان خوبی زاده: محمد طلا مظلومی نماینده مردم شریف بهبهان و آغاجاری با صدور پیامی از مردم شریف ایران اسلامی و حوزه انتخابیه برای حضور پرشور، حماسی و حداکثری در انتخابات چهاردهمین دوره دوم ریاست جمهوری دعوت نمودند.

 

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

«بسمه تعالی»

همه باید تلاش كنند انتخابات، پرشور و با حضور عمومی مردم انجام بگیرد. این موجب میشود كشور مصونیت، اقتدار و امنیت پیدا كند.

مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

شرکت گسترده ملت شریف ایران اسلامی و حوزه انتخابیه در انتخابات چهاردهمین دوره دوم ریاست جمهوری آشکارترین نشانه از اهمیت دادن مردم به سرنوشت کشور و تضمین کننده اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است. پانزدهم تیرماه روز تجلی وحدت، حضور پرشور ملت شریف ایران اسلامی و حوزه انتخابیه و روز خلق حماسه‌ای بزرگ است که همانند گذشته عرصه انتخابات را به عنوان نماد مقبولیت نظام به منصه ظهور گذاشته و پیرو منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص حضور حداکثری در انتخابات نشان دهیم که در همه حال انقلاب شکوهمند اسلامی را از گزند دشمنان حفظ خواهیم کرد.

بدون تردید ملت شریف ایران اسلامی و حوزه انتخابیه در ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ باحضور پرشور و با بصیرت خود پای صندوق های رأی، برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت خواهند رساند و با هر برگ رأی خود سیلی محکمی به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند زد.

اینک که در آستانه برگزاری چهاردهمین دوره دوم انتخابات ریاست جمهوری قرارداریم از مردم ولایتمدار، مؤمن و شریف ایران اسلامی و حوزه انتخابیه دعوت می نمایم تا در این میعادگاه همدلی و همزبانی، با مشارکت حداکثری و حضور حماسی خود در روز ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ پای صندوق های رأی، موجب اقتدار و امنیت هرچه بیشتر کشور و یأس و ناامیدی دشمنان ایران اسلامی شوند.

 

وعده ما روز جمعه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳، پای صندوقهای رأی

 

محمدطلا مظلومی

نماینده مردم شریف بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی

 

خبرنگار سامان خوبی زاده

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

16 − 12 =