۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
بلاتکلیفی مردم درباره زمین های کوی امام علی

بلاتکلیفی مردم درباره زمین های کوی امام علی

پول های که از مردم گرفته شده است و زمین های که تحویل داده نه شدند وهزاران مشکل دارند

به گزارش ساورز نیوز / تعدادی از اهالی مردم  دهدشت بیست سال است که زمین های از جهاد کشاورزی در کوی امام علی خریداری کردند اما تاالان هیچ گونه زمینی به آن ها تعلق نگرفته است بلاتکلیفی۳۵۰ نفر از اهالی شهرستان کهگیلویه که با امید زیادی زمین خریدند تا بتواند خانه ای در آن درست کند اما به دلایل مختلف زمین های کوی امام علی بدون استفاده مانده است  ومردم سردرگم هستند که آیا می توان آنجا کاری انجام داد یا نه؟

با پیگیری ساورز نیوز از جهاد کشاورزی نرگس مسعودی لیر مشکل اصلی این زمین ها این است که هنوز قسمتی از کوی امام علی جز محدوده شهری نیست وشهرداری هنوز مجوز لازم برای ساخت وساز به آنها اختصاص نداده است .

رئیس اداره آموزش بهره برداران بیان کردند که شهرداری برای این که مجوز لازم را ارائه بدهد به فضای سبز نیاز دارند که اگر قرار باشد این کار انجام بدهیم باید نصف زمین کوی امام علی را که به مردم داده ایم پس بگیرم

نرگس مسعودی لیر عرض کردند که جهاد کشاورزی قبلا فضای سبز شهرداری را از زمین های که کاربرد کشاورزی داشتند در نظر گرفته ایم . طبق گفته جهاد کشاورزی حدود بیست سال پیش که سند ونامه آن موجود می باشد.مقداری زمین  را به شهرداری دادیم تا مشکل آنها حل شود تا بتواند فضای سبز پارک آنجا اجرا کند اما متاسفانه با برکناری شهردار آن زمان  همه چیز بلاتکلیف مانده است، در نظر داریم با شهردار محترم جلسه ای برگزار کنیم تا تکلیف مردم را مشخص کنیم.

 برای برطرف کردن این مشکل نهادی دیگر مثل  فرمانداری، شهرداری ، اداره گاز ، اداره برق وبقیه نهادهای مربوطه باید پای کار بیایند تا بتواند مشکلات زمین کوی امام برطرف شود. 

مسولان جهاد  کشاورزی ابراز امیدواری کردند که بتواند هرچه زودتر مشکل زمین های کوی امام علی راحل مردم را از این بلاتکلفی نجات بدهند.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

20 − سیزده =