۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
در جشن روز عید غدیر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد ؛ دکتر هدایت‌خواه : پارتی‌بازی و رشوه‌خواری در قاموس فرد انقلابی جایگاهی ندارد / انقلابی‌‌ کسی است که به فکر مظلومان باشد

در جشن روز عید غدیر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد ؛ دکتر هدایت‌خواه : پارتی‌بازی و رشوه‌خواری در قاموس فرد انقلابی جایگاهی ندارد / انقلابی‌‌ کسی است که به فکر مظلومان باشد

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در قاموس فرد انقلابی یکسری موارد مانند رشوه‌خواری و پارتی‌بازی جایگاهی ندارد

در جشن روز عید غدیر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد ؛

دکتر هدایت‌خواه : پارتی‌بازی و رشوه‌خواری در قاموس فرد انقلابی جایگاهی ندارد / انقلابی‌‌

جشن روز غدیر با حضور اقشار مختلف مردم در سالن حکیم جرجانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد.
به گزارش ساورز نیوز، ستار هدایت‌خواه فعال فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد در این جشن به سخنرانی پرداخت و اظهار داشت: در قرآن از جریان انقلابی به‌نام حزب‌الله یاد شده است.
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به معیار و مصادیق فرد انقلابی اشاره و عنوان کرد: فرد انقلابی جهاد با نفس، شیطان و طاغوت را سرلوحه کار قرار داده و با این سه مورد مبارزه می‌کند.
وی با بیان اینکه درون هر انسانی فرعون و موسی وجود دارد، افزود: فرعون هر فرد نفس اماره و موسی عقل او است.
هدایت‌خواه با بیان اینکه کسی که گوش به فرمان شیطان است، نمی‌تواند انقلابی باشد، گفت: ویژگی دیگری که یک فرد انقلابی دارد اینکه با طاغوت بیرون که همان استکبار است مبارزه کند.
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با بیان اینکه کسی که این سه ویژگی را دارد به ولایت ولی‌الله تن می‌دهد، گفت: فرد انقلابی اهل جهاد اکبر، جهاد اصغر و جهاد کبیر است.
وی با بیان اینکه حزب‌الله کسی است که در دوستی و دشمنی معیار قرار می‌دهد، گفت: مهمترین شاخصه انقلابی بودن ولایت‌مداری است.
هدایت‌خواه بیان کرد: در قاموس ولایت‌مداری و انقلابی‌گری پارتی‌بازی، رشوه‌خواری و یکسری موارد جایگاهی ندارد و فرد انقلابی آنچه خدا و ولی‌ خدا می‌پسندند انجام می‌دهند.
وی با بیان اینکه کسی نمی‌تواند ادعای انقلابی‌گری کند اما بگوید کاری با صهیونیسم و آمریکا ندارم، گفت: فرد انقلابی نمی‌تواند نسبت به مسائل فلسطین، لبنان، یمن و جهان اسلام بی‌تفاوت باشد.
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد  عنوان کرد: در یک جمله انقلابی‌‌ کسی است که به فکر مظلومان است و کینه ظالمان را در دل دارد.
وی خاطرنشان کرد: اگر کسی ولایت‌مدار شد به معنای واقعی مومن و حزب الهی است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

16 + 9 =