۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

دعوت مدیر صمت بهمئی از فعالان عرصه تولید و تجارت شهرستان بهمئی برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش سامان خوبی زاده: مدیر صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بهمئی از عموم مردم جهت حضور در راهپیمایی باشکوه روز قدس دعوت کرد.   فرزاد دموری مدیر صنعت،معدن وتجارت بهمئی با صدور پیامی از آحاد مردم بالاخص صنعتگران، معدنکاران، تجار، اصناف،کسبه و بازاریان شهرستان جهت حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس دعوت بعمل […]

به گزارش سامان خوبی زاده: مدیر صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بهمئی از عموم مردم جهت حضور در راهپیمایی باشکوه روز قدس دعوت کرد.

 

فرزاد دموری مدیر صنعت،معدن وتجارت بهمئی با صدور پیامی از آحاد مردم بالاخص صنعتگران، معدنکاران، تجار، اصناف،کسبه و بازاریان شهرستان جهت حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس دعوت بعمل آورد.

 

در این پیام آماده است:

پیام روز جهانی قدس پیام وحدت، انسجام و قیام مسلمانان در برابر ظلم، تجاوز و اشغالگری مستکبران است و روز قدس فرصتی فراهم می سازد تا بار دیگر وظیفه و مسوولیت دفاع از ملت مظلوم فلسطین را به مسلمانان جهان یادآوری کنیم.

 

جنایت های ددمنشانه رژیم اشغالگر صهیونیستی و تجاوز بی رحمانه به نواز غزه ماهیت این رژیم جعلی را بر همه مردم جهان نمایان کرد و اکنون در آستانه روز جهانی قدس بار دیگر دست های کثیف این رژیم منحوس به خون سرداران سرافراز ایران عزیز آغشته شد و با حمله به کنسولگری ایران پرده از چهره شیطانی خود برداشتند.

 

اینجانب با آرزوی قبولی طاعات هموطنان عزیز و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای راه آزادی قدس شریف از مردم فهیم، آگاه، مومن و روزه‌ دار شهرستان بهمئی به ویژه از بازاریان ، اصناف ، فعالان اقتصادی وکارآفرینان عرصه تولید و صنعت، دعوت می‌نمایم تا با حضور گسترده و دشمن‌شکن در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس؛ انزجار و نفرت خود را از ددمنشی‌های رژیم غاصب و کودک کُش صهیونیستی فریاد کرده و با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق نمایند.

 

فرزاد دموری

مدیر صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهمئی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

چهار × دو =