۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
اعزام  ۸۰ دانش آموز پسر بهمئی به مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس + جزئیات و تصاویر

اعزام ۸۰ دانش آموز پسر بهمئی به مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس + جزئیات و تصاویر

سامان خوبی زاده” تعدادی از دانش آموزان شهرستان بهمئی راهی سفر راهیان نور شدند. امام جمعه شهرستان بهمئی در مراسم بدرقه این دانش آموزان  با اشاره به اینکه ، هدف از این اردو آشنا شدن دانش آموزان بسیجی با رشادتها و درک فرهنگ معنوی ایثار و ازخودگذشتگی رزمندگان است گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت‌طلبی و […]

سامان خوبی زاده” تعدادی از دانش آموزان شهرستان بهمئی راهی سفر راهیان نور شدند.

امام جمعه شهرستان بهمئی در مراسم بدرقه این دانش آموزان  با اشاره به اینکه ، هدف از این اردو آشنا شدن دانش آموزان بسیجی با رشادتها و درک فرهنگ معنوی ایثار و ازخودگذشتگی رزمندگان است گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت‌طلبی و روحیه مقاومت و پایداری در جامعه، آشنا نمودن نسل جوان و نوجوان با رشادت‌های رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس از دیگر اهداف اردوهای راهیان نور است.

حجت الاسلام اسماعیل صلواتی به اهمیت برگزاری اردوهای راهیان نور در راستای مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: یکی از کارکردهای مهم اردوهای راهیان نور، مقابله با جنگ نرم دشمن است.

وی گفت: انتظار می رود با تدابیر لازم و برنامه ریزی های کارآمد و دقیق در جهت هر چه بهتر برگزار شدن اردوی راهیان نور گام موثر برداریم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی گفت: برپایی اردوهای راهیان نور به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تجدید میثاق دانش آموزان با شهدا و آشنا یی آنان با سیره شهدا ست.

سرهنگ مهدی غلامی نژاد افزود: هدف از اعزام کاروان ‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی ، ترویج فرهنگ مقاومت و حفظ روحیه ایثار و همچنین تشریح ارزش های دفاع مقدس است.

وی گفت: اردوی راهیان نور یک حرکت فرهنگی است که با همکاری سپاه پاسداران و دیگر ارگان ها انجام می شود و انتظار می رود در برپایی این اردو از تمام ظرفیت ها استفاده بهینه صورت گیرد.

مسئول بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه بهمئی گفت: در کنار بازدید از مناطق عملیاتی جنوب برنامه های مختلف فرهنگی و آموزشی برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

سروان وحید صالحی گفت: ۸۰ نفر از دانش آموزان پسر به مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

سیزده + چهارده =