۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » رویدادها
  • شناسه : 5643
  • 30 می 2023 - 19:22
  • 315 بازدید
  • ارسال توسط :
۷۰۰میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری، صنایع‌دستی و میراث‌فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت
دستاورد بزرگ سفر وزیر میراث فرهنگی به کهگیلویه و بویراحمد:

۷۰۰میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری، صنایع‌دستی و میراث‌فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

سعید طالبی‌پور اظهار کرد: این اعتبار برای تکمیل موزه باستان‌شناسی یاسوج، مرمت بناهای تاریخی، توسعه زیرساخت‌های گردشگری در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافته است. به گزارش ساورزنیوز؛مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد همچنین از تامین اعتبار لازم برای ایجاد سه بازارچه دائمی صنایع‌دستی در شهرستان‌های استان خبر داد و گفت: در […]

سعید طالبی‌پور اظهار کرد: این اعتبار برای تکمیل موزه باستان‌شناسی یاسوج، مرمت بناهای تاریخی، توسعه زیرساخت‌های گردشگری در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافته است.

به گزارش ساورزنیوز؛مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد همچنین از تامین اعتبار لازم برای ایجاد سه بازارچه دائمی صنایع‌دستی در شهرستان‌های استان خبر داد و گفت: در آینده نزدیک عملیات اجرایی این بازارچه‌ها آغاز می‌شود.

طالبی‌پور با اشاره به اینکه اشتغال و تولید در دستور کار جدی این اداره‌کل در سال جاری است، بیان کرد: اختصاص ۶۰۰میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری و صنایع‌دستی نیز در سفر وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور به استان مصوب شده که نقش مهمی در رونق اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد دارد.

او افزود: با جذب این اعتبارات شاهد شکوفایی ظرفیت‌های گردشگری و صنایع‌دستی در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد خواهیم بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: دولت سیزدهم نگاه ویژه به توسعه استان‌های کم برخودار دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

چهار × یک =