۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » رویدادها
  • شناسه : 5175
  • 18 می 2023 - 23:35
  • 272 بازدید
  • ارسال توسط :
یکی از نقاط موثر و مهم در توسعه گردشگری شهرستان، باغ چشمه بلقیس است که از یک ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است
فرماندار چرام :

یکی از نقاط موثر و مهم در توسعه گردشگری شهرستان، باغ چشمه بلقیس است که از یک ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است

به گزارش ساورزنیوز؛فرماندار چرام در حاشیه سفروزیر میراث فرهنگی  گفت: یکی از نقاط موثر و مهم در توسعه گردشگری شهرستان، باغ چشمه بلقیس است که از یک ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است. سید‌عبدالرحمان توفیقیان افزود: سفر وزیر محترم میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فرصت مغتنمی بود که توانستیم از این فرصت به نحو شایسته‌ای […]

به گزارش ساورزنیوز؛فرماندار چرام در حاشیه سفروزیر میراث فرهنگی  گفت: یکی از نقاط موثر و مهم در توسعه گردشگری شهرستان، باغ چشمه بلقیس است که از یک ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است.

سید‌عبدالرحمان توفیقیان افزود: سفر وزیر محترم میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فرصت مغتنمی بود که توانستیم از این فرصت به نحو شایسته‌ای استفاده و بودن برنامه قبلی در مسیر حرکت به سمت بلادشاپور در باغ چشمه بلقیس پذیرای وی باشیم.

وی عنوان کرد: وزیر ‌میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ضمن بازدیدی که از باغ زیبای چشمه بلقیس داشتند با گونه‌های متعدد گیاهی و جاذبه های گردشگری این مجموعه گردشگری آشنا و با گردشگرانی که بیشتر خارج از استان آمده بودند صحبت هایی داشتند.

فرماندار چرام افزود: با توجه درخواستی که در بحث فراهم کردن زیرساخت‌های گردشگری برای این مجموعه و سایر نقاط گردشگری شهرستان داشتیم در نهایت مقرر شد که اعتبار قابل توجهی برای بحث زیرساخت‌های این مجموعه اختصاص دهند که امیدوارم در آینده نزدیک وعده ایشان تحقق پیدا کند.

استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در کنار حمایت ها و مشوق های دولتی علاوه بر احیاء ابنیه های ارزشمند می تواند چرخه زندگی را در این باغ تاریخی دوباره به جریان بیندازد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

4 × 1 =