۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
زباله ها حرف اول را در مسکن مهر میزند

زباله ها حرف اول را در مسکن مهر میزند

به جای اکسیژن مردم زباله تنفس می کند

شهرکی با جمعیت فراوان که هیچ کس آن را تحویل نمی گیرد نه امکانات شهری بهش می دهند و نه امکانات روستای و بلا تکلیف رها شده است. اگر قرار باشد مسکن مهر و مسکن ملی که تازه در حال ساخت است جز بافت شهری دهدشت باشد باید امکانات شهری به آن تعلق بگیرد شهروندان این منطقه هم باید مثل شهروندان شهر دهدشت از تمامی امکانات رفاهی برخوردار باشند، اما اگر قرار است جز شهر نباشد حتما باید امکانات روستای بهش بدهند  حالا سوال مهمی که پیش میاد این است که نه امکانات شهری بهش میدهند و نه امکانات روستای مثل وام های خود اشتغالی روستایی چه باید کرد تکلیف این مردم چیست 

چه امکاناتی به مسکن مهر دادند که حالا مسکن ملی را را کنار آن احداث می کند ؟ منطقه ای که مردم آن نه نانوایی دارند نه خط تاکسی دارند که برای رفت آمد از آن استفاده کند مجبور می شوند پیاده راه بروند منطقه ای که راه آن خراب و پر ازچاله های وحشت ناک است که دقیق وسط جاده اصلی وجود دارد

نه فضای سبزی دارد نه پارکی برای تفریح بچه ها و نشستن بازنسته ها از وضعیت خرابی واحدهای مسکونی که چیزی نمیگویم که همه میداند چطور ساخته شده اند که حتی درمقابل کوچک ترین اتفاقی ویران می شوند

ساکن مسکن مهر دهدشت به بررسی مشکلات این منطقه پرداخت و با بیان این‌که آشغال‌ها به موقع جمع‌آوری نمی‌شوند گفت: همین مسئله باعث شده وضعیت اسفناک و غیرقابل تحمل و آزاردهنده خصوصاً در فصل گرما به وجود بیاید.

وی با بیان این‌که  مسکن ملی در کنار این منطقه جانمایی شده است گفت: اما هیچ صنف بازاری( نانوایی، میوه، مرغ) برای این سایت لحاظ نشده است.

این شهروند ادامه می‌دهد که: نبود جایگاه ثابت ایستگاه تاکسی در مسکن مهر از دیگر مشکلات موجود است که به دلیل نبود نظارت تاکسیرانی بر ایستگاه تاکسی، بعضلً کرایه‌ مازاد بر کرایه فوق می‌گیرند.

 با توجه به جمعیت زیادی که در مسکن مهر زندگی می‌کنند نبود یک پایگاه اورژانس به چشم می‌آید و از ضروریات و خواسته‌های مردم است.

این شهروند مسکن مهر با بیان این‌که جداول با توجه به فصل زمستان و بارندگی‌های پیش‌رو و احتمال مسدود و سیلاب در این منطقه وجود دارد، تقاضا داریم متولیان امر جهت بازکردن و پاک کردن جداول اقدامات لازم را در دستور کار خود قرار دهند.

وی نصب حداقل دو دستگاه عابربانک در سایت مسکن مهر را از دیگر ضروریات برای مردم این سایت عنوان کرد

چه کسی باید پاسخگو مردم شریف و مهربان این شهرستان باشد. شورای شهر کجاست چرا وقتی نوبت به انتخابات میرسد همه کاندید ها شبانه روز در مسکن مهر هستند اما الان هیچ کس از اعضای شورای شهر بررسی نمی کند که  مسکن مهر چه کمبودی ها دارد وقت انتخابات مسکن مهر با جمعیت فراوانش جز شهر محسوب می شود اما بعد از انتخابات جز منطقه شهری نیست

این مردم حقشان خیلی بیشتر از این است که شبانه روز دقدقشان زباله های تو خیابان باشد یا باید نگران چاله های داخل جاده اصلی باشند که شاید بچه های کوچک آن داخل آن فرود نیایند یا ماشین هایشان داخل آن قرار نگیرد. راهسازی و شهرداری یا حتی فرمانداری چرا برسی نمیکند.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

19 + چهارده =