۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 12526
  • 10 ژانویه 2024 - 23:59
  • 281 بازدید
  • ارسال توسط :
چرا رئیس پلیس راهور بهمئی در بین مردم محبوب است؟

چرا رئیس پلیس راهور بهمئی در بین مردم محبوب است؟

سامان خوبی زاده از بهمئی : ۲۵ دی ۱۴۰۱ بود که بنا بر پیشنهاد سرهنگ جمشیدی فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی و موافقت رئیس پلیس راهور کهگیلویه و بویراحمد و همچنین طی حکمی از سوی سردار مصطفایی فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ، سروان مهران رضا پور به عنوان رئیس پلیس راهور شهرستان بهمئی منصوب شد.   […]

سامان خوبی زاده از بهمئی : ۲۵ دی ۱۴۰۱ بود که بنا بر پیشنهاد سرهنگ جمشیدی فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی و موافقت رئیس پلیس راهور کهگیلویه و بویراحمد و همچنین طی حکمی از سوی سردار مصطفایی فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ، سروان مهران رضا پور به عنوان رئیس پلیس راهور شهرستان بهمئی منصوب شد.

 

رضا پور در طی یک سال اخیر عملکرد چشمگیری داشتند و شهروندان شهر لیکک از محبوبت وی سخن به میان می آوردند و رضایتمندی وی می گویند.

سروان رضا پور از افسران جوان ، توانمند و متخصص ستاد فرماندهی انتظامی بهمئی است وی در بین مردم فردی خوشنام و خوش اخلاق شناخته است اما در کارش قاطع و مقتدر بوده است.

به گفته شهروندان و گزارش میدانی خبرنگار ما : شهروندان از عملکرد سروان رضا پور رئیس پلیس راهور بهمئی رضایت دارند

سروان رضا پور در برنامه های فرهنگی و مذهبی هم حضور فعالی دارد وی بیشتر در بین مردم دیده میشود تا در محل کار.

شهروندان شهر لیکک در پاسخ به سوال چرا سروان رضا پور در بین شما محبوب است گفتن: سروان رضا پور حقیقتا اهل گفتار نیست بلکه در حقیقت فرد اهل عمل است و احترام همه افراد را دارد و تا حال از وی دیده نشد که فرقی میان شهروندان بزارد و همه را با یک چشم می بیند.

 

در همین خصوص تعدادی از شهروندان شهر لیکک هم با ارسال پیام در شبکه های اجتماعی از عملکرد سروان رضا پور تقدیر و تشکر کردند.

پیام تعدادی از شهروندان شهرستان بهمئی خطاب به سروان رضا پور:

سروان مهران رضا پور

رئیس پلیس راهور شهرستان بهمئی

سلام علیکم؛ احتراماً با اهدای تحیات الهی و با صلوات به ارواح طیبه شهدا و آرزوی توفیق روز افزون فرماندهان انقلابی در عرصه خدمت‌رسانی به انقلاب اسلامی.

تعدادی از شهروندان شهرستان بهمئی از زحمات و خدمات شجاعانه حضرتعالی در حوزه شهری شهرستان تقدیر و تشکر می‌نمایند.

این اقدامات شایسته می‌تواند سبب شود که هم متخلفین شناسایی شوند و هم اینکه باعث ایجاد آرامش و امنیت بیشتر در سطح شهرستان شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

چهارده + یازده =