۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » رویدادها
  • شناسه : 7097
  • 04 آگوست 2023 - 13:11
  • 299 بازدید
  • ارسال توسط :
چرام ازعدم زیرساخت های ورزشی و تفریحی رنج می برد
خطیب جمعه چرام خطاب به مدیرکل ورزش وجوانان استان؛

چرام ازعدم زیرساخت های ورزشی و تفریحی رنج می برد

آیا این مطلب زنگ خطری برای مسولان حوزه ورزش و سایر مسولان نیست؟

به گزارش ساورزنیوز؛ حجت الاسلام سید نورالله افشار در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر چرام گفت: تبرّی؛ یعنی برائت جستن و دشمنی کردن با دشمنان اهل بیت و تمام دشمنان خدا و اولیای الهی؛ به این معنی که مؤمن و شیعه واقعی اهل بیت وظیفه دارد اهل بیت «علیهم السلام» و تمام اولیا و دوستان خدا را دوست بدارد و با دشمنان اهل بیت و دشمنان خدا دشمنی ورزد و از آنان تبرّی جوید.واین از نشانه های اهل تقوا است.

 

امام جمعه شهر چرام با بیان اینکه امکانات و زیر ساخت های ورزشی از توجهات اولیه و بدیهی مسولان، برای هر شهر است و به واسطه زیر ساخت ورزشی جوانان و نوجوانان جذب تفریحات سالم می‌شوند و فرزندانمان از آسیب های اجتماعی مثل اعتیاد، خودکشی و… حفظ می‌شوند، افزود: اما با کمال شرمندگی در چرام، جوانان ما از بسیاری از زیر ساخت های ورزشی محروم هستند و چندین ماه است پیگیری برای راه اندازی تنها استخر شهرستان چرام بی نتیجه مانده است.

وی با بیان اینکه در این چند ماه گذشته چندین مورد خودکشی موفق و چندین خودکشی ناموفق داشتیم، ادامه داد: آیا این مطلب زنگ خطری برای مسولان حوزه ورزش و سایر مسولان نیست؟

افشار عنوان کرد: شهر چرام فقط یک چمن مصنوعی دارد که با توجه به وضعیت چمن نامناسب این مجموعه، ورزش کردن با خطرات جدی برای جوانان محتمل است و خانواده ها نگران فرزندان خویش هستند.

وی با بیان اینکه تنها چمن طبیعی شهر چرام نیز حال و روز خوشی ندارد، افزود: چندین سال است مردم و جوانان منتظر و چشم به راه مسولان هستند، اما تا حال اتفاق اثرگذاری نیفتاده است.

افشار با بیان اینکه آقایان محترم و متولیان حوزه ورزش استان، آیا عدم توجه به زیرساخت های ورزشی چرام زیبنده این جوانان است؟ گفت: این شهر استعدادها و پتانسیل های قابل پیشرفتی در زمینه های ورزشی دارد و علی رغم نبود زیر ساخت های مناسب برخی از همین جوانان در سطح لیگ های حرفه ای ورزش خویش را ادامه می دهند.

امام جمعه چرام با بیان اینکه در یک جمله چرام از نبود زیرساخت های ورزشی و تفریحی رنج می برد و جوانان و نوجوانان و خانوادهای آنها از این موضوع نگران هستند، افزود: منتظر اقدام اداره کل ورزش و جواب به دغدغه مردم هستم و امیدوارم پاسخی قانع کننده داشته باشند و زودتر در رفع این مشکلات تلاش کنند و راه اندازی استخر و توجه به زیرساخت های دیگر را زودتر شاهد باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

16 − 9 =