۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 7186
  • 10 آگوست 2023 - 11:14
  • 219 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام یادداشت سید یوسف فخرایی به مناسبت روز خبرنگار

پیام یادداشت سید یوسف فخرایی به مناسبت روز خبرنگار

  به گزارش ساورزنیوز ؛ سید یوسف فخرایی فعال رسانه ای شهرستان بهمئی در پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت.   متن پیام وی به شرح زیر است   هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار، فرصت ارزشمندی برای قدردانی از تعهـد و احسـاس مسئـولیت خبـرنگاران ،نویسندگان، و فعالان پایگاهای خبری  ناشـرین و همـه اصحـاب رسـانه […]

 

به گزارش ساورزنیوز ؛ سید یوسف فخرایی فعال رسانه ای شهرستان بهمئی در پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت.

 

متن پیام وی به شرح زیر است

 

هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار، فرصت ارزشمندی برای قدردانی از تعهـد و احسـاس مسئـولیت خبـرنگاران ،نویسندگان، و فعالان پایگاهای خبری  ناشـرین و همـه اصحـاب رسـانه و فرهنگ و قلم به دستان گمنام این حـوزه می باشـد.

 

و ما در این روز فرخنده فرصت را مغتـنم شمردیم تا هـرآنکه را دستـی در نوشتـن و خـلق کردن دارد، و هرانکس که واسطه انتقال و اخبار و اگاهی عمومی است را ارج ‌نهیـم ، چـرا که رسالت خبرنگار و دوربین و قلـم علاوه بر خلق کردن ، ثبت تاریخ و فرهنگ است و خوشا به سعادت جامعه‌ای که این چنین ارزشی را قـدر دان هستنـد.

 

اهالـی این وادی بی شک رسـولان و پیــغام آوران سعـادت بشریت اند ،فرهیختـگانی که از رویـش واژگـان شـان

خـواب جـاودانگی یک ملت تعبیـر می شــود و از ترشـحات قلمـشان تقـدیر بزرگ یک جـامعـه رقـم می خـورد.

امـروزه ابـزارهای جـدید ارتبـاطی به همـه ما این امکان را داده اند تا جزئی ترین اتفاقات را ضبط و ثبت کرده و افکارمان را بنـویسیم ، و اندیشـه هایـمان را با جهانیـان به اشتـراک بگذاریم،

 

این امکان از جهتـی فـرصتی است برای تبـادل سریـع دانـش و اطلاعـات،که بسیار هم مفیـد است

و امـــــا از دیـگرســـــــو تهـدیـدی است بـــــــس ویرانـگــــــر ….

لـــذا میبایست در نگارش و انتـــــقال آن محـتاط باشیم که مبـادا دست به اشتراک متــونی بزنیـم که از اسـاس مغـایر با واقـعیات و فـرهنـگ و تاریـخمان باشد…….

گاه این اتفـاق بی غـرض است،

امـا وای از روزی کـه با غــرض و با نیـت رسیـدن به مـنفعتـی کلمـه ای را بنـویسیـــم کـه رویاروی حــــــق ایـستاده باشــد.

 

این جانب سید یوسف فخرایی (خبرنگار )، نماینده دهیاران شهرستان بهمئی ،فعال فرهنگی ، و نائب رئیس شورای کانون بهداشت و سلامت شهرستان بهمئی ،

صمیمانه این روز خجسته را به همکاران عزیز خبرنگار و دست اندرکـاران اندیـشمند این حـوزه و چشمهای بینای جامعه که ناقل وقایع روز به عموم هستند تبــــریک گفتـه ، و آرزو می کنـم که دوربین و قلم هایمان در راستـای رسالت الهی و انسانی و ایجـاد نشـاط و امیـد همـواره مانــدگار و مانا بمانـد.

با احترام سید یوسف فخرایی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

هفده − نه =