۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » رویدادها
  • شناسه : 6132
  • 25 ژوئن 2023 - 9:14
  • 231 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام شهردارچرام به مناسبت هفته قوه قضائیه

پیام شهردارچرام به مناسبت هفته قوه قضائیه

حمزه بازی شهردار چرام طی پیامی هفته قوه قضائیه را تبریک گفت. به گزارش ساورزنیوز، متن پیام چنین میباشد.   بسم الله الرحمن الرحیم هفته اول تیر ماه یادآور سالروز فاجعه جانسوز و دردناک شهادت شهید بهشتی و یارانش که به هفته قوه قضائیه نامگذاری شده فرصت مغتنمی است برای تکریم تلاش خالصانه مسئولین خدوم […]

حمزه بازی شهردار چرام طی پیامی هفته قوه قضائیه را تبریک گفت.

به گزارش ساورزنیوز، متن پیام چنین میباشد.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته اول تیر ماه یادآور سالروز فاجعه جانسوز و دردناک شهادت شهید بهشتی و یارانش که به هفته قوه قضائیه نامگذاری شده فرصت مغتنمی است برای تکریم تلاش خالصانه مسئولین خدوم قوه قضائیه و به ویژه تجلیل از آن مجاهد نستوه و مجتهد متفکر؛ شهید مظلوم دکتر بهشتی و سایرشهدای این عرصه تا خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی را در نهاد قوه قضائیه، که عدالت محوری و قانون مداری در حمایت از حقوق فردی و اجتماعی است پاس بداریم.

واضح است بخش مهمی از امنیت پایدار و همه جانبه کشورمان، مرهون تلاش های بی شائبه و مستمر مسوولان قضایی، قضات، دادیاران، دادرسان و کارکنان خدوم این مجموعه است که تعامل، همکاری و هماهنگی با دیگر بخش ها و ممانعت از تضییع حقوق شهروندان و مبارزه جدی با ناهنجاری های اجتماعی، مفاسد خرد و کلان را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

هفته قوه قضائیه را به مردم شریف و همه تلاش گران این عرصه تبریک و تهنیت عرض نموده و از خدمات شایسته این عزیزان در برقراری عدل و قسط در جامعه تقدیر و تشکر می نمایم.

حمزه بازی شهردار چرام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

سه × چهار =