۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
پیام رئیس اداره آموزش  و پروش دیشموک به مناسبت  ۱۳ آبان روز دانش آموز

پیام رئیس اداره آموزش و پروش دیشموک به مناسبت ۱۳ آبان روز دانش آموز

بسم الله الرحمن الرحیم روز دانش آموز، فرصتی برای تجدید عهد با قلم، کتاب و دین و دانش است. دانش آموزی که قدر گوهر خویش را بشناسد و ارزش زندگی و زمان را بداند، مجاهدی است که در سنگر دانش به ستیز با جهل، تاریکی و بی مسؤولیتی می‌پردازد. دانش آموز متعهد و ایمان مدار […]

بسم الله الرحمن الرحیم
روز دانش آموز، فرصتی برای تجدید عهد با قلم، کتاب و دین و دانش است.
دانش آموزی که قدر گوهر خویش را بشناسد و ارزش زندگی و زمان را بداند، مجاهدی است که در سنگر دانش به ستیز با جهل، تاریکی و بی مسؤولیتی می‌پردازد. دانش آموز متعهد و ایمان مدار ایرانی باید در کنار درس و علم، برای ادب و کمال و روحیه استکبار ستیزی سهمی بزرگ قائل شود.
سیزدهم آبانماه علاوه بر روز دانش آموز تلاقی سه رویداد مهم تاریخی (تبعید حضرت امام خمینی «رحمت الله علیه» در سال ۱۳۴۲، حمله دژخیمان رژیم پهلوی به دانش آموزان مظلوم و شهید کردن تعداد زیادی از آنها در سال ١٣۵٧ و همچنین خروش انقلابی دانشجویان پیرو خط امام و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در بهمن ماه ١٣۵٨) نقطه عطف بزرگی در  تاریخ پر افتخار مبارزات به شمار می رود.
امسال در حالی به استقبال یوم الله ۱۳ آبان می‌رویم که شاهد حلقه‌ای جدید از پازل خباثت و جنایت استکبار جهانی و  رژیم غاصب و کودکش اسرائیل در حمله به فلسطین و غزه مظلوم و شهید کردن هزاران کودک و زن و افراد سالمند و بی دفاع درمقابل دیدگان سازمانهای به اصطلاح حقوق بشری و کشورهای مسلمان میباشیم. شمرهای زمان شمشیرها را از رو بستند و حتی به کودکان و زنان هم رحم نمی کنند.
از همه دانش آموزان، فرهنگیان و مردم همیشه در صحنه انتظار میرود با حضور پرشور خود در راهپیمایی سیزده آبان شرکت کرده و خشم و اعتراض خود را نسبت به جنایات رژیم کودک کش اشغالگر و آمریکا و سکوت سازمانهای بین المللی حقوق بشر اعلام کنیم و با حضور خود در راهپیمایی و اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین برگ زرین دیگری در تاریخ ایران زمین خلق نماییم.
جهانگیر ازدر
رئیس اداره آموزش و پرورش دیشموک

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

هفده + هشت =