۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
پیام دعوت رئیس شورای اسلامی شهر لیکک برای حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان + جزئیات

پیام دعوت رئیس شورای اسلامی شهر لیکک برای حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان + جزئیات

سامان خوبی زاده : 👈رئیس شورای اسلامی شهر لیکک در پیامی از مردم این شهرستان برای حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان دعوت کرد.   متن پیام به شرح زیر است:   بسم الله الرحمن الرحیم   یوم الله ۱۳ آبان ماه، روز استواری ملت ایران در برابر استکبار، سالروز شهادت دانش آموزان انقلابی توسط […]

سامان خوبی زاده : 👈رئیس شورای اسلامی شهر لیکک در پیامی از مردم این شهرستان برای حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان دعوت کرد.

 

متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

یوم الله ۱۳ آبان ماه، روز استواری ملت ایران در برابر استکبار، سالروز شهادت دانش آموزان انقلابی توسط دژخیمان پهلوی، روز تبعید حضرت امام راحل (ره) به ترکیه و حماسه تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام و روز ملّی مبارزه با استکبار جهانی، به سرکردگی طاغوت زمان،آمریکاست.

 

رویکرد استعماری دولت آمریکا در اعمال تحریم های ظالمانه، زیاده خواهی ها و حمایت های همه جانبه از جنایات شبانه روزی گروهک های تکفیری، مسوولیت هم وطنان و هم شهری های عزیز و عاشقان اسلام راستین، خصوصا دانش آموزان و دانشجویان آگاه و غیور را مضاعف کرده تا در شرایط حساس فعلی، بار دیگر با حضور گسترده در صحنه، امواج خروشان عظمت انقلابی خود را به نمایش گذارند.

 

این جانب با گرامی داشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای دانش آموز، از آحاد مردم شریف، انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان بهمئی دعوت می کنم با حضور یکپارچه و خروشان در مانور قدرت، اتحاد و انسجام ملی، بار دیگر با آرمان های والای انقلاب اسلامی، امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت و با محکوم کردن تمامی طرح های خائنانه استکبار جهانی و در راس آن ها، آمریکا، رژیم غاصب صهیونیستی ، جلوه های مقاومت و ایستادگی در مقابل ظالمان را در مقابل انظار جهانیان به نمایش گذارند.

 

جمشید زکی نژاد 

رئیس شورای شهر لیکک 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

4 × سه =