۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 7838
  • 28 آگوست 2023 - 2:15
  • 1011 بازدید
  • ارسال توسط :

به گزارش ساورزنیوز: در پی انتقالی ستوانسوم بهمن فرج نیا فرمانده یگان امداد انتظامی شهرستان بهمئی وی با صدور پیامی از مردم این شهرستان خدا حافظی کرد.

 

متن وی به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

سپاس خداوند قادر متعال را که در سایه عنایات خاصه اش، توانسته ام به عنوان سرباز ولایت چند سالی را  در شهرستان با فرهنگ و اصیل و مهمان نواز بهمئی که خادم مردم شریف این خطه عزیزم باشم.

 

و اینک که دست تقدیر بر این شد تا ادامه خدمتم را در گوشه ای دیگر از سرزمین عزیزم ایران اسلامی ادامه دهم برخود لازم می دانم در مقام عمل به سنت نبوی “من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق” از همراهی و کمک و پشتیبانی مردم شریف ، متدین و با فرهنگ و مهمان نواز شهرستان بهمئی که در طول این چند مدت خدمت به بنده و نیروی انتظامی محبت داشته و همیشه یار و یاور ما بوده اند قدر دانی ؛ و طلب حلالیت نموده و ضمن خداحافظی بگویم اگر قصوراتی بوده است از ناحیه بنده بوده نه سازمان و اگر موفقیتی هم بوده است ناشی از زحمات همکاران و همراهی شما خوبان بوده است .

امیدوارم در سایه الطاف الهی و دعای خیر شما خوبان بتوانم در گوشه ای دیگر از ایران اسلامی خدمتگزاری صادق و فداکاری برای مردمان سرزمینم باشم .

 

 

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار.

 

ستوانسوم بهمن فرج نیا‌.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

هفده − 4 =