۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
پیام تبریک سردار عدل هاشمی‌پور به مناسبت میلاد باسعادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع)

پیام تبریک سردار عدل هاشمی‌پور به مناسبت میلاد باسعادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع)

سردار عدل هاشمی‌پور نماینده سابق کهگیلویه و کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده طی پیامی میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص‌) و امام جعفر صادق(ع) را به مردم شریف و متدین کهگیلویه بزرگ، و همه دوستدارانِ عدل و رحمت و صداقت و راستگویی تبریک گفت.   در […]

سردار عدل هاشمی‌پور نماینده سابق کهگیلویه و کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده طی پیامی میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص‌) و امام جعفر صادق(ع) را به مردم شریف و متدین کهگیلویه بزرگ، و همه دوستدارانِ عدل و رحمت و صداقت و راستگویی تبریک گفت.

 

در متن پیام سردار عدل هاشمی‌پور آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

لَقَدْ جاءَکُمْ رَسُولٌ مِنْ أَنْفُسِکُمْ عَزیزٌ عَلَیْهِ ما عَنِتُّمْ حَریصٌ عَلَیْکُمْ بِالْمُؤْمِنینَ رَؤُفٌ رَحیمٌ

امروز جهان هستی بر خود فخر دارد که اشرف مخلوقات و اعظم پیامبران، رسول اولیٰ، ضمیر نهان و آشکار، تنها بهانهٔ آفرینش، به ارض آدمیان چشم گشوده و بر سماء فرشتگان عزت بخشیده است.

حشمتِ ابدی برای بشری است که نور رسالت را به اکملِ دانایی پذیرفته و راه انبیاء را به نهایتِ فهم پیموده است. و حکمت الهی شایسته انسانهایی است که با پذیرفتن دین احمد(ص) بر صراط عدالت و مساوات بوده اند و رحمت و مرحمتش برای کسانی است که بر صراط فضیلت و معرفت، به آئینش ثابت قدم مانده اند.

آنگاه که خالقِ هستی بخش به انوارِ رحمانیش، تسلسلِ ستارگانِ نبوت و امامت و مرجعیت را برای هدایت و رهروی بر محور عدل، مساعدت نمود، یعنی بر این باوریم که راه حقیقت با نور محمدی(ص) جاودانه خواهد ماند.

این فضل و کرامت در آینهٔ جمالِ محمد(ص) و پویایی دین وحدت بخش اسلام با هدایت و تدبیرِ عالم ترین شارحِ رسالت و امامت، حضرت صادق(ع)، به نظام آفرینش معنا بخشیده و تفکر عدالت خواهی و آزاداندیشی را نهادینه کرده است.

گرچه در طول تاریخ، دین ستیزان و خرافه پرستانِ بسیاری سعی داشتند که با جهل و تعصب، سعادت و وحدت جوامع بشری را مانع بشوند، لیکن دین باوری و روشنگری صادق آل محمد(ص) همهٔ جویندگان حقیقت و یکتاپرستی را در مسیرِ همگرایی و جهانی شدنِ اسلام قرار داده است.

خوشبختانه نسل جوان بویژه محققان و نخبگان از تمامی اقوام و ملیت ها، به حقانیت دین اسلام، رسالت پیامبر اعظم و امامت معصومین علیهم السلام اشراف کامل داشته و برنامه جامع زندگی خود را بر اتحاد، خداپرستی، الهام گرفتن از قرآن و باور به مهدویت بنا نهاده اند.

افق روشنی که نظام مقدس جمهوری اسلامی بر پایهٔ تعالیم و مفاهیم والای اسلام ناب محمدی(ص)، زعامت ولی امرمسلمین حضرت امام خامنه‌ای(مدضله العالی)، شهدای گرانقدر، توانمندی و خلاقیت جوانان و اتحاد ملی در پیش گرفته، مبیین حاکمیت نظام الهی در فکر، قلب و روش زندگی بشریت است. باشد که ملتهای مسلمان بویژه جوانان، زنان و ملتهای آگاه و بیدار، محور این جهش و پایهٔ عقلانیت و وحدت جهانی قرار بگیرند.

اینجانب میلاد با سعادت پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) را محضر صاحب جان و مقام، مهدی موعود(عج)، مقام معظم رهبری، ملت های آزاده و تشنهٔ دین رحمانی، مردم شریف، بزرگ و متدین کهگیلویه بزرگ، و همه دوستدارانِ عدل و رحمت، عزت و غیرت، صلح و شرافت، آزادی و برابری، صداقت و راستگویی، وحدت و یکرنگی تبریک و تهنیت عرض می کنم.

عدل هاشمی پور

۱۱/مهر/۱۴۰۲

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

17 − دو =