۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
پیام تبریک رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

پیام تبریک رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

سامان خوبی زاده: علیرضا جشنی رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی طی پیامی آغاز هفته کتاب و کتابخوانی و روز کتابدار را تبریک گفت.   متن پیام بدین شرح است:   بی‎شک تأثیر ژرف کتاب در اعتلای فرهنگ جوامع و سرعت بخشیدن به پیشرفت آن، انکارناپذیر است، بطوری که نمی توان پیشرفت جوامع را، بدون […]

سامان خوبی زاده: علیرضا جشنی رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی طی پیامی آغاز هفته کتاب و کتابخوانی و روز کتابدار را تبریک گفت.

 

متن پیام بدین شرح است:

 

بی‎شک تأثیر ژرف کتاب در اعتلای فرهنگ جوامع و سرعت بخشیدن به پیشرفت آن، انکارناپذیر است، بطوری که نمی توان پیشرفت جوامع را، بدون توجه به مقوله کتاب و کتابخوانی متصور شد. از این رو، مقوله کتاب و کتاب خوانی، از حیطه های قابل توجه فرهنگی است که ترویج آن در جامعه ضرورتی انکارناپذیر است.

 

هر قدر فرهنگ کتابخوانی درجامعه گسترش یابد، فرهنگ عمومی افراد نیز تعالی می‌یابد. از این رو اولین آیاتی که بر پیامبر گرامی اسلام(ص) نازل شده است، در مورد خواندن بوده و قرآن اصلی‌ترین معجزه پیامبر و بیانگر اهمیت کتاب در دین میبن اسلام است.

 

لذا اینجانب هفته کتاب و کتابخوانی و روز کتابدار (۲۴ آبانماه ۱۴۰۲)را به کتابداران گرانقدر و زحمتکش و عموم مردم تبریک عرض نموده و برای همه آرزوی توفیق روزافزون دارم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

سیزده + دوازده =