۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
پیام تبریک رئیس اداره آموزش و پرورش دیشموک به مناسبت میلاد نبی مکرم اسلام و امام صادق ع

پیام تبریک رئیس اداره آموزش و پرورش دیشموک به مناسبت میلاد نبی مکرم اسلام و امام صادق ع

به گزارش خبرگزاری ساورز ،رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک به مناسبت ولادت خاتم الانبیاءوالمرسلین حضرت محمد مصطفی و امام جعفر صادق ع پیام تبریک فرستادند. متن پیام ایشان به شرح ذیل است : بسم الله الرحمن الرحیم امروز سخن ازجان جهان بایدگفت توصیف رسول(ص) انس و جان باید گفت در روز ولادت دو […]

به گزارش خبرگزاری ساورز ،رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک به مناسبت ولادت خاتم الانبیاءوالمرسلین حضرت محمد مصطفی و امام جعفر صادق ع پیام تبریک فرستادند.
متن پیام ایشان به شرح ذیل است :

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز سخن ازجان جهان بایدگفت
توصیف رسول(ص) انس و جان باید گفت
در روز ولادت دو قــطب عالم
تبریک به صــاحب الزمان (عج الله) باید گفت

مقام سید انبیاء از عقول بشر خارج است، یعنی مقامی است که بسیار علم ها و دانش ها باید دست به دست هم بدهند تا این مقام تبیین بشود.
پیامبر اعظم (ص) به دلیل داشتن «خُلقٍ عَظیم [قلم/۴]» و «رَحمَةٌ لِلعَالَمین [انبیا/۱۰۷]»، نمونه و الگوی مکارم اخلاقى براى تمام انسان‌ها در تمام دوران‌ها بوده است. آن حضرت به عنوان بهترین و کامل‌ترین اسوه‌ی راستین بشریّت، نسبت به تمام مردم بسیار دلسوز، صمیمی و مهربان بود. در راستای متخلق بودن به اخلاق رحمانی و کردار کریمانه و صبر بود که با پشت سر نهادن دشواری های بسیار، بی‌هیچ خستگی و ناامیدی به اصلاح جامعه دست زد و توانست جزیره العرب را متحد و آماده گسترش اسلام در بیرون از مرزهای عربستان کند و از آن مهم تر دیانتی را بنیاد نهد كه مي تواند معنويت از دست رفته بشر را به جهان بازگرداند.
اینجانب فرخنده‌ زادروز بزرگ‌آموزگار آگاهی و آزادی، محمّدمصطفی(ص) را به همه فرهنگیان و خِردورزانی که راهبر طریق تربیت و تعالی هستند و به همه دانش آموزان و آحاد ملت صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.

ای احمدیان به نام احمد صلوات
هر دم به هزار ساعت از دم صلوات
از نور محمدی دلم مسرور است
پیوسته بگو تو بر محمد صلوات
«اللهم صلی علی محمد وآل محمد»

جهانگیر اژدر
رئیس اداره آموزش و پروش دیشموک

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

3 × 3 =