۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » رویدادها
  • شناسه : 6406
  • 07 جولای 2023 - 0:15
  • 310 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام تبریک بخشدار مرکزی شهرستان بهمئی به مناسبت روز دهیاری‌ها

پیام تبریک بخشدار مرکزی شهرستان بهمئی به مناسبت روز دهیاری‌ها

علی عباسپور بخشدار بخش مرکزی شهرستان بهمئی در پیامی سالروز تاسیس دهیاریها را به دهیاران روستاهای بخش مرکزی تبریک گفت و این روز را گرامی داشت، متن پیام بدین شرح می باشد.

به گزارش ساورزنیوز: علی عباسپور بخشدار بخش مرکزی شهرستان بهمئی در پیامی سالروز تاسیس دهیاریها را به دهیاران روستاهای بخش مرکزی تبریک گفت و این روز را گرامی داشت، متن پیام بدین شرح می باشد.

شوراهای اسلامی شهر و روستا نماد عینیت یافتن مردم سالاری دینی و نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه اسلامی می‌باشد.

دهیاران محترم به عنوان منتخبین شورا های اسلامی روستا، از مردمی ترین نهادها، مسئول در مدیریت و توسعه روستا ها می باشند.

شروع فعالیت، نهاد دهیاریها، حدود چند سالی می گذرد و در این فعالیت دهیاریها، میزان خدمات ارائه شده در مقایسه با سایر نهادها و ارگانها و ادارات چه از لحاظ کمی و چه از لحاظ کیفی و چه قیمت تمام شده ،خدمات بسیار چشمگیر بوده است.

در واقع دهیاریها با حداقل امکانات مالی و نیروی انسانی خدمات بسیار ارزنده ای به روستا ها داده و نقش عمده ای در توسعه روستایی ایفا نموده است.

اگر دهیاریها را به عنوان یک نهاد مقدس در سنگر سازندگی و توسعه روستا ها یاد کنیم سخن به گزافه نگفته ایم.

۱۴ تیر ماه روز دهیاری را بهانه قرار داده و از تمامی دهیاران بخش مرکزی که با تلاش شبانه روزی و ایثارگرانه در سنگر خدمت رسانی به روستائیان با صفا از جان و مال و همه چیز خود گذشته‌اند، ارج می نهیم و از خداوند منان در این ماه پر خیر و برکت رمضان، آرزوی سربلندی و سرافرازی تمامی عزیزان و محقق شدن توسعه پایدار در تمامی روستا های منطقه و کشورمان را دارم.

به امید آن روز که هیچ روستا نشینی دغدغه معیشتی، رفاهی و فرهنگی، بهداشتی نداشته باشد و مردم عزیزمان در مهاجرت معکوس به روستا ها از هم سبقت بگیرند.

علی عباسپور

بخشدار مرکزی شهرستان بهمئی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

4 × چهار =