۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 1866
  • 23 ژوئن 2022 - 18:17
  • 472 بازدید
  • ارسال توسط :

پروژه‌های میلیاردی رها شدند .دادستان ورود کند

امام جمعه دهدشت گفت: پروژه پاتاوه_آجم مشابه پروژه دره‌خواجه میلیاردها هزینه کردند و به حال خود رها شده، حوزه قضائی به عنوان مدعی‌العموم(دادستان) ورود کند و مسئولان هر کاری، امضائی انجام دادند باید پاسخگو باشند.

پروژه‌های میلیاردی رها شده در چاروسا! چه کسی پاسخگوست؟

به گزارش ساورز نیوز ، به مناسبت هفته قوه قضائیه، مسئولان حوزه قضائی چاروسا با امام جمعه دهدشت دیدار کردند.

حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر در این دیدار ضمن تبریک هفته قوه قضائیه اظهار کرد: قوه قضائیه بازوان استوار و مامن امن نظام جمهوری اسلامی است.

امام جمعه دهدشت مهم‌ترین امر در حوزه قضائی را تلاش برای ریشه‌کردن فساد عنوان و تصریح کرد: هر وقت در مبارزه با فساد و تبعیض جدی شدیم موفق می‌شویم.

وی افزود: پروژه پاتاوه_آجم مشابه پروژه دره‌خواجه میلیاردها هزینه کردند و به حال خود رها شده، حوزه قضائی به عنوان مدعی‌العموم ورود کند و مسئولان هر کاری امضائی انجام دادند باید پاسخگو باشند.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر گفت: هر وقت توانستیم عدالت را به معنای واقعی اجرا کنیم به موفقیت خواهیم رسید.

حجت‌الاسلام صادق انصاری‌پور رئیس دادگستری چاروسا نیز در این دیدار ضمن تشکر از همکاری و همراهی‌های امام جمعه دهدشت در پیگیری پروژه‌های این بخش گفت: با توجه به دغدغه ویژه حجت‌الاسلام وحدانی‌فر در بحث پروژه دره‌خواجه، در همین راستا مدیرکل سازمان بازرسی استان را به این بخش دعوت کردیم که ضمن بازدید از این پروژه، علل راکد ماندن آن را توضیح دهد.

رئیس دادگستری چاروسا از کاهش ۴۰درصدی آمار طلاق نسبت به مدت مشابه سال قبل در این بخش خبر داد داد گفت: این برخواسته از فرهنگ غنی مردم این منطقه است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

17 − پنج =