۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 10761
  • 29 اکتبر 2023 - 13:42
  • 241 بازدید
  • ارسال توسط :
نفرات برتر کشتی آزاد و فرنگی استان انتخاب شدند
در گرامیداشت شهدای سرفاریاب؛

نفرات برتر کشتی آزاد و فرنگی استان انتخاب شدند

مسابقات انتخابی کشتی آزاد فرنگی جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با شناخت نفرات برتر خود در سرفاریاب به پایان رسید.

 

به گزارش ساورزنیوز به نقل ازروابط عمومی هیئت کشتی استان، مسابقات انتخابی کشتی آزاد و فرنگی جوانان استان (گرامیداشت شهدای سرفاریاب )جهت حضور در مسابقات قهرمانی کشور در روز جمعه پنجم آبان‌ماه در شهر سرفاریاب با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.

این مسابقات با حضور امام جمعه سرفاریاب، امام‌جمعه موقت، بخشدار سرفاریاب، رئیس اداره آموزش و پروش شهرستان چرام، شهردار و شورای شهر و نمایندگی آموزش و پروش سرفاریاب برگزار گردید و در پایان احکام قهرمانی توسط مسئولین شهرستان به قهرمانان مسابقات اهدا گردید .

اداره آموزش‌وپرورش شهرستان چرام ، خوابگاه شبانه روزی و سالن مسابقات را در اختیار کادر برگزاری مسابقات قرار داد و نهایت همکاری را داشت.

همچنین در پایان این مسابقات دانشی رئیس اداره آموزش‌وپرورش شهرستان چرام سالن ورزشی مسابقات را جهت راه‌اندازی ژیمناستیک و کشتی بخش سرفاریاب اختصاص داد .

هرچند محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان چرام در این مسابقات حضور نداشت اما جهت برگزاری مسابقات همکاری لازم را داشت .

کما فی سابق از شهرستان‌های لنده و بهمئی و دنا هیچ کشتی گیری در این مسابقات حضور نداشت و  مسئولین محترم ورزش و جوانان استان و شهرستانهای مربوطه باید جهت فعال نمودن رشته کشتی در این مناطق همکاری لازم را با هیئت کشتی استان بعمل آورند.

کادر اجرایی مسابقات و داوران تلاش‌های خوبی را برای برگزاری این مسابقات متحمل شدند که نقش آقای سید آیت اله پوش در بسیج کارهای گروهی و هر چه بهتر برگزار کردن مسابقات متمایز بود.

نفرات برتر مسابقات کشتی آزاد جوانان:

۵۲تا۵۷ کیلوگرم: محمد بار دل (شهید ابراهیم هادی یاسوج)

۶۱ کیلوگرم :احمدرضا مرادیان (شهدای گمنام باشت)

۶۵ کیلوگرم :محمد مولایی (تختی دهدشت)

۷۰ کیلوگرم: احمدرضا عابدینی( یاسوج)

۷۴ کیلوگرم :شهروز سعادت کالوس( یاسوج)

۷۹ کیلوگرم :محمد بستانی( یاسوج)

۸۶ کیلوگرم :ابوالفضل اورنگ ( چاروسا )

۹۲ کیلوگرم: سید علی داورپناه (اسلام دهدشت)
۹۷ کیلوگرم: محمدجواد حسن‌زاده (یاسوج )

۱۲۵ کیلوگرم: شایان صالحی‌منش (اسلام دهدشت)

نفرات برتر مسابقات کشتی فرنگی جوانان:

۵۰ تا ۵۵ کیلوگرم :سید ابوالفضل یوسفی) سروش دهدشت)
۶۰ کیلوگرم: مجتبی دیماد( تختی دهدشت)

۶۳ کیلوگرم: سید یاسین حسینی (گچساران)

۶۷ کیلوگرم :رضا بصیری (سروش دهدشت)

۷۰ کیلوگرم :علی‌اکبر عوض‌پور( باشت)

۷۷ کیلوگرم :پوریا برازنده( باشت)

۸۲ کیلوگرم :سیدعباس واحدی (تختی دهدشت )

۸۷ کیلوگرم :سید امیررضا موسوی (تختی دهدشت)

۹۷ کیلوگرم: پوریا دستان( تختی دهدشت)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

سه × 5 =