۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » رویدادها
  • شناسه : 7092
  • 03 آگوست 2023 - 19:41
  • 299 بازدید
  • ارسال توسط :
نشست هم اندیشی شورای تامین شهرستان با معتمدین و ریش سفیدان شهر چرام برگزار شد

نشست هم اندیشی شورای تامین شهرستان با معتمدین و ریش سفیدان شهر چرام برگزار شد

مسئولان باید از طرفیت این افراد توانمند به خوبی استفاده کنند، افزود: از توان معتمدین و ریش سفیدان در راستای برطرف کردن مشکلات شهرستان کمک گرفته شود.

به گزارش ساورزنیوز؛امام جمعه شهر چرام در این نشست گفت: بزرگان و ریش سفیدان نقش کلیدی در حل مشکلات جامعه دارند که استفاده بهینه از این ظرفیت می تواند در کاهش آسیب های اجتماعی به خصوص درگیری های طایفه ای نقش موثری داشته باشد.

حجت الاسلام سید نورالله افشار با بیان اینکه در کاهش درگیری های طایفه ای و خانوادگی شهر چرام همانطور که شاهد بودیم معتمدین نقش کلیدی داشتند، افزود: با کمک معتمدین و ریش سفیدان منطقه توانستیم درگیری های سنوات گذشته را کنترل و خوشبختانه با کمک همین ریش سفیدان و متنفذین میزان درگیری های طایفه ای در منطقه در این دو سال تقریبا به صفر رسیده است.

وی با اشاره به نقش تأثیر گذار ریش سفیدان و معتمدین در ایجاد همدلی و وفاق در جامعه، عنوان کرد: امروزه می طلبد این روحیه برادری و همدلی که زمینه ساز برقراری آرامش در جامعه است توسط شما معتمدین در بین مردم و طوایف مختلف ترویج شود.

افشار به بیان اینکه شما معتمدین جایگاه خوبی بین مردم و مسئولان دارید، گفت: می توان در جهت رفع مشکلات عمومی جامعه از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد و از یک طرف مشکلات و درخواست های عمومی مردم را پیگیری کرد و از طرف دیگر کمک های شما به دولتمردان جهت مرتفع نمودن معارضات پروژه های عمومی می تواند زمینه توسعه شهرستان را فراهم کند.

امام جمعه چرام با بیان اینکه مسئولان باید از طرفیت این افراد توانمند به خوبی استفاده کنند، افزود: از توان معتمدین و ریش سفیدان در راستای برطرف کردن مشکلات شهرستان کمک گرفته شود.

در ادامه فرمانده انتظامی شهرستان چرام با بیان اینکه هدف از برگذاری این نشست همفکری، هماهنگی و همکاری بزرگان و ریش سفیدان با مسئولان شهرستان در بحث کاهش آسیب های اجتماعی از جمله نزاع و اختلافات منطقه است، افزود: خوشبختانه همکاری خوبی بین معتمدان و متنفذین شهرستان با نیروی انتظامی شهرستان در زمینه آسیب های اجتماعی از جمله اختلافات منطقه ای برقرار است.

سرهنگ خلیلی افزود: معتمدان و بزرگان محلی می توانند در کنار دستگاه های انتظامی و قضایی در ایجاد نظم و رفع مشکلات در جامعه نقش آفرین باشند.

     

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

بیست − دو =