۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 5588
  • 29 می 2023 - 0:32
  • 287 بازدید
  • ارسال توسط :
نشست هم اندیشی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای به همراه کارشناس آموزشگاه های آزاد با رئیس اداره صمت و اتاق اصناف شهرستان بهمئی

نشست هم اندیشی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای به همراه کارشناس آموزشگاه های آزاد با رئیس اداره صمت و اتاق اصناف شهرستان بهمئی

به گزارش ساورزنیوز: در راستای اجرای بهینه طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی صورت گرفت :  نشست هم اندیشی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای به همراه کارشناس آموزشگاه های آزاد با رئیس اداره صمت و اتاق اصناف شهرستان بهمئی در محل دفتر ریاست اتاق اصناف برگزار شد.   به گزارش روابط عمومی […]

به گزارش ساورزنیوز: در راستای اجرای بهینه طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی صورت گرفت :  نشست هم اندیشی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای به همراه کارشناس آموزشگاه های آزاد با رئیس اداره صمت و اتاق اصناف شهرستان بهمئی در محل دفتر ریاست اتاق اصناف برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهمئی ، هادی منصوری رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهمئی ضمن اعلام این خبر افزود :

 

در راستای تعاملات و همکاری های دو جانبه با اتاق اصناف، اتحادیه ها ی شهرستان هدفمند تر می شود استفاده از ظرفیت اصناف در حرفه هایی که در مرکز آموزش داده نمی شود و بهره مندی از پتانسیل آموزشگاه های آزاد در راستای پر شدن صندلی های خالی آنها بحث و تبادل نظر گردید.

 

وی با اشاره به پتانسیل و ظرفیت های آموزشی فنی و حرفه ای در سطح شهرستان و محیط کار واقعی گفت. با همکاری اتاق اصناف، دوره های آموزشی متنوعی قابلیت اجرایی دارد که با توجه به نیاز سنجی، این آموزش ها اجرایی خواهد شد. و در ادامه در خصوص فعالیت های اماکن غیر مجاز که موازی با آموزش آموزشگاه های آزاد فعالیت می کنند نیز نکاتی را بیان نمود.

 

در ادامه عباسی رئیس اتاق اصناف شهرستان نیز با اعلام آمادگی در خصوص اجرای دوره های آموزشی، مرکز و آموزشگاه های آزاد استفاده از دوره های آموزشی فنی و حرفه ای را فرصت خوبی برای علاقمند به آموزش های مهارتی عنوان کرد که افراد می توانند بادشرکت در دوره های آموزشی خود را توانمند کنند وی در پایان موافقت خود در خصوص تسهیل در صدور پروانه کسب برای فراگیران خوداشتغالی اعلام نمود.

 

فرزاد دموری رئیس اداره صنعت و معدن شهرستان فرمودند:  تعامل و همکاری لازم از طرف این مجموعه با مرکز آموزش فنی و حرفه ای را اعلام و خواستار همکاری بیشتر و جلسات بیشتر در بحث آموزش صنوف و توسعه کارگاه های محیط کار واقعی شدند.

 

روابط عمومی

مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهمئی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

چهار × پنج =