۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
نشست رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهمئی با طلاب / توصیه های حجت الاسلام جویبار به طلاب بهمئی + جزئیات و تصاویر

نشست رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهمئی با طلاب / توصیه های حجت الاسلام جویبار به طلاب بهمئی + جزئیات و تصاویر

به گزارش سامان خوبی زاده: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهمئی با طلاب شهرستان دیدار کرد و توصبه هایی خطاب به آنان بیان نمود. رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهمئی در نخستین نشست خود با طلاب شهرستان گفت: تبلیغ در شهرستان و روستا ها جهاد است و بزرگوارانی که می توانند هجرت کنند، این کار را […]

به گزارش سامان خوبی زاده: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهمئی با طلاب شهرستان دیدار کرد و توصبه هایی خطاب به آنان بیان نمود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهمئی در نخستین نشست خود با طلاب شهرستان گفت: تبلیغ در شهرستان و روستا ها جهاد است و بزرگوارانی که می توانند هجرت کنند، این کار را انجام دهند.

حجت الاسلام سید احسان جویبار پور بیان داشت: نفس حضور روحانیون در شهر و منطقه، بسیار اثرگذار است و همین حضور، تبلیغ است و اثر دارد.

وی اظهار داشت: این حضور، دارای پیام های معنوی و دینی است و در احوالات مختلف شهرستان اثرگذار است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهمئی خاطرنشان ساخت: وظیفه ما حضور در بین مردم است و باید مشکلات آنان را ببینیم و با آنان همراهی کنیم.

جویبار پور با اشاره به آسیب های اجتماعی در بین کودکان و نوجوان گفت: نقش طلاب در کم رنگ کردن آسیب های اجتماعی در این قشر بسیار تاثیر گذار است که لازم است طلاب محترم در این خصوص همت کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهمئی در پایان با اشاره به حضور طلاب در مراسمات و مناسبت ها و ارتباط با سپاه پاسداران و آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت: طلاب شهرستان بهمئی همچون همیشه پای کار هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

یک × 3 =