۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 10398
  • 14 اکتبر 2023 - 13:42
  • 116 بازدید
  • ارسال توسط :
موافقت با اعطای ارفاقات حقوقی به ۱۳۵ مددجوی زندان دهدشت
با حضور دادستان شهرستان کهگیلویه صورت گرفت؛

موافقت با اعطای ارفاقات حقوقی به ۱۳۵ مددجوی زندان دهدشت

در راستای برنامه های کاهش جمعیت کیفری و رعایت حقوق شهروندی در جلسه شورای طبقه بندی زندان با موافقت دادستان شهرستان کهگیلبویه به 135 نفر از زندانیان تأسیسات حقوقی اعطاء شد.

در راستای برنامه های کاهش جمعیت کیفری و رعایت حقوق شهروندی در جلسه شورای طبقه بندی زندان با موافقت دادستان شهرستان کهگیلبویه به ۱۳۵ نفر از زندانیان تأسیسات حقوقی اعطاء شد.

به گزارش ساورزنیوز و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان کهگیلویه وبویراحمد، مراد کار اندیش سرپرست زندان دهدشت با اعلام این خبرافزود: از آنجائیکه اعطاء رفاهیات و ارفاقات حقوقی به زندانی در ایجاد مودت و رسیدگی به خانواده و همچنین پیگیری مشکلات قضایی آنان تأثیر بسزایی دارد در جلسات شورای طبقه بندی که به ریاست دادستان و حضور دادیار ناظر برگزار می گردد با رأفت اسلامی و موافقت اعضاء وشورا رفاهیات حقوقی به زندانیان واجدالشرایط اعطاء می شود.

وی ادامه داد: در شوراهای طبقه بندی زندان زندانیان واجدالشرایط در زمینه های مختلف از جمله برنامه های فرهنگی و تربیتی مورد ارزیابی قرار گرفته که با رأفت اسلامی و نظر موافق دادستان محترم شهرستان با اعطاء ارفاقات حقوقی به آنان موافقت شد.

کاراندیش عنوان کرد: در شورای طبقه بندی این هفته ۱۴۵ پرونده مورد بررسی واقع که با اشتغال به کار ۹۱ زندانی، ۴ نفر پایان حبس، سه نفر آزادی مشروط، پابند انتقال و عفو۱۲ نفر و با مرخصی ۲۵ نفر نیز موافقت شد.

انتهای خبر/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

3 + 3 =