۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 1292
  • 01 آوریل 2022 - 11:34
  • 394 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : کریم سبزی پور
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد خبرداد: ۲۷۰۰ آموزشگاه در ۱۴ فروردین پذیرای دانش آموزان در همه مقاطع تحصیلی است

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد خبرداد: ۲۷۰۰ آموزشگاه در ۱۴ فروردین پذیرای دانش آموزان در همه مقاطع تحصیلی است

  معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: ۲۷۰۰ آموزشگاه در ۱۴ فروردین پذیرای دانش آموزان در همه مقاطع تحصیلی است. به گزارش ساورز نیوز، سید جلال رحیمی بیدک در گفتگوی زنده تلویزیونی با برنامه شبکه استانی دنا با تبریک عید خجسته نوروز و ۱۲ فروردین سالروز روز جمهوری اسلامی گفت: […]

 

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: ۲۷۰۰ آموزشگاه در ۱۴ فروردین پذیرای دانش آموزان در همه مقاطع تحصیلی است.
به گزارش ساورز نیوز، سید جلال رحیمی بیدک در گفتگوی زنده تلویزیونی با برنامه شبکه استانی دنا با تبریک عید خجسته نوروز و ۱۲ فروردین سالروز روز جمهوری اسلامی گفت: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا و تاکید ریاست محترم جمهوری مبنی بر بازگشایی حضوری مدارس بخشنامه ای توسط وزیر محترم آموزش وپرورش به استانها ابلاغ شد که در این بخشنامه بر حضور دانش آموزان در همه مقاطع تحصیلی بدون هیچ استثنایی تاکید شده است.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۹۸ درصد فرهنگیان و دانش آموزان واکسیناسیون دوز اول ودوم را دریافت نموده اند گفت: آموزش حضوری امروز به یک مطالبه عمومی تبدیل شده که از همه ظرفیتهای استان برای حضور بانشاط دانش آموزان در مدارس استفاده شده است.

رحیمی افزود: ۱۴۲ هزار نفر دانش آموز در ۲۷۰۰ آموزشگاه و ۹ هزار کلاس درس در ۱۴ فروردین ماه آموزش حضوری آنان از سر گرفته می شود.

وی با بیان اینکه در دوران کرونا آموزش دانش آموزان بالاخص دانش آموزان مقطع ابتدایی آسیب جدی دیده اند گفت: از استاندار محترم ،فرمانداران ،شوراهای اسلامی شهر و روستا ،دستگاهها و نهادهای اداری وو همه اصناف و مشاغل انتظار داریم آموزش وپرورش را در این امر مهم یاری نمایند تا شاهد پویایی ،نشاط وبالندگی در مدارس باشیم.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد از نظارت کامل بر امر بازگشایی حضوری مدارس خبر داد وگفت: ۱۲۰ راهبر آموزشی و ۱۳۰ سرگروه آموزشی در کنار مدیران ،عوامل اجرایی و معلمان فعالیتهای آموزشی دانش آموزان را مجدانه پیگیری می کنند.

رحیمی در پایان تاکید کرد : با مصوبه ستاد ملی کرونا دیگر هیچ استثنا و بهانه ای وجود ندارد و آموزش حضوری دانش آموزان همانند شرایط قبل از کرونا در مدارس با جدیت دنبال می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

11 − سه =