۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
فرماندهی و پرسنل انتظامی بهمئی با شهدا تجدید میثاق کردند + تصاویر

فرماندهی و پرسنل انتظامی بهمئی با شهدا تجدید میثاق کردند + تصاویر

سامان خوبی زاده: به مناسبت هفته نیروی انتظامی، گلزار شهدا شهرستان بهمئی با حضور مسئولان و خانواده های معظم شهدا غبارروبی و عطر افشانی شد. در ابتدای این مراسم فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: امروز امنیت و آرامشی که در جامعه داریم مرهون جانفشانی شاهدان شهیدی است که […]

سامان خوبی زاده: به مناسبت هفته نیروی انتظامی، گلزار شهدا شهرستان بهمئی با حضور مسئولان و خانواده های معظم شهدا غبارروبی و عطر افشانی شد.

در ابتدای این مراسم فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: امروز امنیت و آرامشی که در جامعه داریم مرهون جانفشانی شاهدان شهیدی است که از جان خویش گذشتند تا امروز ما بتوانیم در امینت زندگی کنیم.

سرهنگ فرزین جمشیدی افزود: هفته نیروی انتظامی، فرصتی برای به تصویر کشانیدن خدمات ارزشمند فرزندان مردم در این نیرو است تا از نزدیک شاهد فعالیت‌های روزمره این نیرو باشند.

وی بیان کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و امروز وظیفه ما عمل به وظایف خود در برقراری حق و عدالت و دفاع از آرمان‌های شهدا است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی تصریح کرد: آنچه لازمه تفکر و بینش در جامعه است بحث راه و یاد شهیدانی است که برای ارتقای سطح امنیت پایدار این کشور شبانه روز در حال تقدیم جان شیرین خود هستند.

وی در پایان سخنان خود افزود: راه و نام شهدا باید به درستی در جامعه تبیین شود و امیدواریم همه ما با الگوگیری از مکتب شهدا به خصوص در مسئولیت‌هایی که بر عهده داریم خادم خوبی برای مردم باشیم.

  • سامان خوبی زاده

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

17 + 1 =