۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
عمل نکردن به آرمان های انقلاب باعث فساد و تباهی می شود

عمل نکردن به آرمان های انقلاب باعث فساد و تباهی می شود

هرجا هر فسادی و فتنه ای و تباهی رخ داد بایستی بپذیریم که ناشی از این بود که با آرمانها خداحافظی کردیم

به گزارش ساورز نیوز به نقل از عصر دنا،آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی روز سه شنبه در جمع مردم شهر قلعه رییسی افزود:نظام اسلامی روشن کردن نور در سیاهی ها و برافراشتن پرچم سلام در فسادها، سردادن ندای صلح و انسانیت در متن جنگ و فتنه ها و سخن گفتن از آزادی و استقلال در کنار استبدادها است.

وی بیان کرد:در جایی که حرمت انسانها پوشالی است انقلاب اسلامی برای شرکت حقیقی انسانها در انتخابات حق قائل است.

آیت الله ملک حسینی تصریح کرد:نظام اسلامی مولود چنین انقلابی است و رکن رکین چنین نظامی، ولایت فقیه است.

وی اضافه کرد:رمز ماندگاری، چیزی جز حضور و نقش آفرینی مردم برای نگهداشت و پاسداشت انقلاب و نظام اسلامی نیست.

ملک حسینی ابراز کرد:حکمران فقط خداست و خدا به رسولان و ائمه حق داد برای عصر غیبت نائبانی معرفی کنند انسانها هم حق دارند که در کشف این نائبان نقش آفرینی کنند.

وی عنوان کرد:شناسایی این نائبان توسط خبرگان انجام می شود و رای مردم به خبرگان یعنی مشارکت در سرنوشت خود برای انتخاب کسانی که قرار است دین را در جامعه جاری کنند.

وی ادامه داد:اگر فساد ، رانت خواری ، تبعیض و گرانی می وجود دارد این اتفاقات منتسب به آرمانهای انقلاب یا به اهداف نظام نیست.

آیت الله ملک حسینی خاطرنشان کرد:هرجا هر فسادی و فتنه ای و تباهی رخ داد بایستی بپذیریم که ناشی از این بود که با آرمانها خداحافظی کردیم و به جای حرکت به سوی آرمانها پشت به آنها کردیم.

وی ابراز کرد: حضور پررنگ به معنای بیداری است و بیداری مانع عدول از آرمانها و اهداف نظام می شودو بیداری باعث می شود مردم، مسئول و نمایندگان مجلس به خواب رفته را بیدار کنند.

آیت الله ملک حسینی خاطرنشان کرد:بیداری مردم باعث می شود منافع دینی شان به جای منافع شخصی بنشیند که این امر این جز با بیداری و حضور همراه با بیداری و جز حضور همراه با فریاد بیدارگرانه محقق نمی شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

7 − 4 =