۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
علم بهتر است یا ثروت

علم بهتر است یا ثروت

درس ندادن به بهانه کلاس های خصوصی و ثروت اندوزی بعضی از معلمان

امام جمعه کهگیلویه گفت: متأسفانه برخی موسسه‌های غیرانتفاعی آموزشی این شهرستان تبدیل به فضای ثروت شده‌اند.

به گزارش ساورز نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از کهگیلویه/ حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر در جلسه شورای فرهنگ عمومی با موضوع، کارکردها، ظرفیت‌ها و چالش‌های آموزش وپرورش اظهار کرد: یکی از معضلات آموزش وپرورش نبود نیروی انسانی تخصصی در برخی حوزه‌های این نهاد است.

امام جمعه کهگیلویه افزود: متاسفانه برخی عمدا پرورشی را در مدارس کمرنگ و جایگاه و کلاس درسی برای پروشی وجود ندارد کردند.

وی با بیان این‌که برخی موسسات غیرانتفاعی تبدیل به فضای ثروت شده‌اند گفت: معلم در کلاس درس به دانش‌آموز می‌گوید بیا کلاس خصوصی بهتر برایت توضیح بدهم، چرا این معلم هنر خود را در کلاس درس بیان نمی‌کند؟

امام جمعه کهگیلویه خواستار برخورد با چنین معلمانی شد و گفت: این مسئله نیاز به تدبیر دارد.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر هم‌چنین خواستار تامین امنیت مدارس در فصول تعطیلی روستاها از بخشدار مرکزی شهرستان شد و گفت: دهیاری که به آموزش وپرورش توجه نکند نمی‌تواند روستا را اداره کند.

وی پرده از چالش دیگری در مدارس این شهرستان برداشت و با بیان این‌که برخی مدیران مدارس نسبت به آموزه‌های اسلامی اهتمام جدی ندارند اظهار کرد: هیچ معنایی ندارد مدیر مدرسه حداقل قانون‌ها را رعایت نکند، توقع داریم آموزش وپرورش نسبت به مدیران مدارس در بحث آموزه‌های دینی و قانون اقدامات لازم را انجام دهد.

وحدانی‌فر این را نیز گفت که برخی رؤسای ادارات شهرستان، اداره را به امان خدا رها می‌کنند و می‌روند به دنبال بچه‌اش در مدرسه.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

یازده + 15 =