۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » رویدادها » سرمقاله
  • شناسه : 7171
  • 10 آگوست 2023 - 10:56
  • 128 بازدید
  • ارسال توسط :
عطر افشانی و غبار رویی گلزار شهدای شهرستان بهمئی  به مناسبت روز خبرنگار + جزئیات

عطر افشانی و غبار رویی گلزار شهدای شهرستان بهمئی به مناسبت روز خبرنگار + جزئیات

به گزارش به گزارش ساورزنیوز به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بهمئی،عادل پورجشیره رئیس اداره گفت:به مناسبت روز خبرنگار به همراه خبرنگاران و برخی مدیران از گلزار شهدا غبار روبی وعطرافشانی شد. عادل پورجشیره رئیس اداره ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه خبرنگاری درروز […]

به گزارش به گزارش ساورزنیوز به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بهمئی،عادل پورجشیره رئیس اداره گفت:به مناسبت روز خبرنگار به همراه خبرنگاران و برخی مدیران از گلزار شهدا غبار روبی وعطرافشانی شد.

عادل پورجشیره رئیس اداره ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه خبرنگاری درروز ۱۷مرداد را یاد آور شد وگفت:رسالت خبرنگاری تبیین و آگاهی بخشی به جامعه است که تنها با بالا بردن سواد رسانه ای از طریق مطالعه و تحقیق و پژوهش امکان پذیر می باشد که خبرنگاران ما علاوه بر داشتن این شاخصه مهم از صداقت و روحیه نقادانه خوبی برخوردار هستند که جای بسی تقدیر وتشکر دارد.

وی در ادامه سخنان خود به شاخصه های خوب یک خبرنگار پرداختند و گفتند: نتیجه نقد و به چالش کشاندن مشکلات و آسیب های اجتماعی و مطالبه از مسئولین می تواند در رفع مشکلات و آسیب های اجتماعی کمک شایانی کند تا مسیر رضایت بخش توسعه فرهنگی، اجتماعی و تعالی جامعه را در برگیرد.

این مسئول فرهنگی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات خبرنگاران به همراه جمعی از خبرنگاران و مسئولین از گلزار شهدا غبار روبی و عطر افشانی نمودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

3 × سه =