۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
شهردار جدید یاسوج معارفه شد

شهردار جدید یاسوج معارفه شد

اکبری: آشنا درد آشنای مردم است

مراسم معارفه شهردار جدید یاسوج برگزار شد/ آشنا: برای سیاسی کاری نیامده‌ام/ کارگران 7 ماه حقوق نگرفته‌اند

به گزارش ساورز نیوز به نقل از کبنا/مراسم معارفه کیوان آشنا به عنوان شهردار جدید یاسوج با حضور پنج نفر از اعضای شورای شهر، معاونتین، روسای سازمان ها، مدیران ستادی شهرداری و جمعی از کارکنان در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.
احمدی کیش: شهردار ادامه راه خدمت در شهرداری باشد

به گزارش کبنا، در ابتدای این مراسم رئیس شورای شهر یاسوج با تقدیر از زحمات و خدمات ۶ ساله نستهن مقدم و همچنین زحمات صد روزه سجاد بهرامی سرپرست شهرداری گفت: این صندلی ها حاصل خون هزاران شهید جنگ تحمیلی و شهدای امنیت است که باید برای پاسداشت خون شهیدان در راه خدمت به مردم استفاده شوند.
فرشید احمدی کیش گفت: با انتخاب «کیوان آشنا» به عنوان شهردار و انتصاب ایشان از سوی وزیر امید می رود با تدابیر و تدوین برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت در ادامه راه خدمت شهرداری نسبت به تکمیل پروژه های بزرگ زیرساختی شهر یاسوج اقدام نماید.
وی تصریح کرد: امیدواریم در مدت باقیمانده کاری صورت گیرد که ایندگان و فرزندانمان ما را ستایش کنند و جلوی آنها سربلند باشیم که این مهم با همدلی شورای شهر و پرسنل شهرداری میسر خواهد بود.

اکبری: آشنا درد آشنای مردم است
نایب رئیس شورای شهر یاسوج نیز در این مراسم با اشاره به ویژگی های شخصیتی ممتاز شهردار جدید یاسوج گفت: مهندس آشنا در آشنای مردم و پرسنل شهرداری است چرا که بواسطه حضور ۶ ساله در شورای شهر درد دل مردم و شهروندان را بخوبی می شناسد.
سید هدایت اکبری با تقدیر از زحمات سرپرست شهرداری کارنامه ایشان در مدت صد روز را قابل قبول عنوان کرد و افزود: شهردار جدید شهر یاسوج شهر و شهرداری را بخوبی می شناسد و امیدواریم با برنامه ریزی و تلاش بگونه ای عمل کنند که وقتی به پشت سرشان نگاه می کنند کارنامه خوبی برجای بگذارند.
وی تاکید کرد: ساختن به شهری که در شان شهروندان باشد بجز با همدلی و همکاری تک تک پرسنل شهرداری امکانپذیر نیست.
گزارش صد روزه بهرامی از دوران سرپرستی
سرپرست شهرداری هم در این مراسم با تقدیر از اعتماد اعضای شورای شهر با خود گزارشی از عملکرد صد روزه خود ارئه داد
سجاد بهرامی بیان کرد: رنگ آمیزی جداول و رنگ آمیزی ترافیکی، کاشت درخت، ساماندهی بلوار شهید اورنگ، ساماندهی پارک محله ای باهنر، پرداخت ۴ ماه حقوق کارمندان و دریافت ۳۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفر ریاست جمهوری در این مدت صد روزه انجام گرفت.
بهرامی گفت: همواره دعای پرسنل شهرداری این بود که یکی از اعضای شورا شهردار شود تا مشکلات و چالش های شهرداری را بهتر لمس کند و هم شورای شهر بهانه ای برای همراهی نداشته نباشد و هم سنگ اندازی در کارش ایجاد نشود.
وی ضمن حلالیت طلبیدن از کارکنان شهرداری دو تصویه به شهردار جدید داشت و گفت: شناسایی درآمدهای پایدار و عدم مرزبندی بین نیروها و انتخاب از میان افراد بدون توجه به وابستگی به اعضای شورا را خواستارم.

آشنا: برای سیاسی کاری نیامده ام/ کارگران ۷ ماه حقوق نگرفته اند
شهردار جدید شهر یاسوج نیز در این مراسم با تقدیر از اعتماد اعضای شورای شهر گفت: برای سیاسی کاری و مرزبندی های قومی و قبیله ای نیامده ام.
کیوان آشنا تاکید کرد: در جهت خدمت به مردم شبانه روز و تمام قد پای کار خواهم بود.
وی با بیان اینکه کارگران شهرداری ۷ ماه حقوق نگرفته اند، ابراز داشت: عمده مشکلات شهرداری در حوزه های مالی، منابع انسانی و ماشین آلات است که باید با برنامه ریزی و همکاری همکاران و هماهنگی اعضای شورا آنها را برطرف کنیم.
شهردار یاسوج در خصوص تغییرات مدیریتی نیز در شهرداری گفت: تا یکماه آینده بنای تغییرات خاصی را ندارم و پس از آن با ارزیابی مدیران نسبت به تغییرات لازم اقدام خواهم کرد و هماهنگی های لازم را خودم انجام خواهم داد و نیازی نیست کسی از پرسنل به اعضای مراجعه کند.
کیوان آشنا تاکید کرد: باید همه در دست هم نهیم و شهری در خور شان شهروندان بسازیم.

گفتنی است؛ عطالله دانشی از اعضای شورای شهر یاسوج نیز در این جلسه نکاتی را پیرامون لزوم همدلی و همکاری با شهردار جدید بیان کرد و از همه کارکنان و اعضای شورا خواست برای استفاده از فرصت باقیمانده این دوره شورا نهایت بهره را ببرند.
بر اساس این گزارش؛ مراسم رسمی تکریم و معارفه شهرداران جدید و سابق شهر یاسوج در همین هفته و بصورت عمومی برگزار خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

6 + نوزده =