۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » رویدادها
  • شناسه : 6015
  • 16 ژوئن 2023 - 12:22
  • 306 بازدید
  • ارسال توسط :
ساماندهی بلوارشهیددستغیب
شهردارچرام خبرداد؛

ساماندهی بلوارشهیددستغیب

شهردار چرام از خرید تجهیزات لازم جهت روشنایی بلوار شهید دستغیب با هزینه ای بالغ بر ۳۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال خبر داد. به گزارش ساورزنیوز، مهندس حمزه بازی شهردار چرام در گفتگو با خبرنگاران اظهار نمود: با توجه به تخصصی شدن موضوع مبلمان شهری و تجهیزات عمومی، میزان توجه به فضای شهری و اهمیت آن در رفاه […]

شهردار چرام از خرید تجهیزات لازم جهت روشنایی بلوار شهید دستغیب با هزینه ای بالغ بر ۳۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال خبر داد.

به گزارش ساورزنیوز، مهندس حمزه بازی شهردار چرام در گفتگو با خبرنگاران اظهار نمود: با توجه به تخصصی شدن موضوع مبلمان شهری و تجهیزات عمومی، میزان توجه به فضای شهری و اهمیت آن در رفاه و آسایش شهروندان افزایش یافته و برای تامین نیازهای عمومی شهروندان و زیباتر شدن چهره شهر ، ضروری بنظر می رسد.

 

وی افزود: عدم تامین روشنایی معابر شهری زمینه ساز حوادث ترافیکی و فراهم شدن بستری مناسب برای بزهکاری و بدل شدن معابر امن شهری به فضای بی دفاع شهری می شود که موجب کاهش احساس امنیت در شهروندان می گردد.

 

بازی گفت: این موضوع نه تنها چهره شهر را تاریک می کند بلکه بر تصویر و تصور شهروندان تاثیر می گذارد.

 

شهردار چرام ادامه داد: با توجه به اهمیت این موضوع شهرداری چرام از محل منابع داخلی اقدام به خرید ۶۰ عدد پایه چراغ به ارتفاع ۹ متر و ۱۲۰ چراغ ۱۵۰ وات LED به ارزش تملیکی ۳۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال نموده که به فضل الهی در کمترین زمان ممکن نسبت به راه اندازی آن اقدام خواهد شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

10 − نه =