۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 5650
  • 30 می 2023 - 23:45
  • 487 بازدید
  • ارسال توسط :
راهیابی دانش آموزان مدرسه دخترانه فرزانگان شهرستان بهمئی به مرحله کشوری المپیاد بین المللی لیگ علمی پایا

راهیابی دانش آموزان مدرسه دخترانه فرزانگان شهرستان بهمئی به مرحله کشوری المپیاد بین المللی لیگ علمی پایا

مدیریت آموزش وپرورش شهرستان بهمئی از درخشش دانش آموزان مدرسه فرزانگان بهمئی در لیگ علمی پایا خبر داد. مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهمئي از درخشش دانش آموزان کلاس دهم تجربي مدرسه دخترانه فرزانگان بهمئي و راهیابي به مرحله کشوري المپیاد بین المللي لیگ علمي پایا در سال ۴۰۲_۴۰۱ خبر داد.   لیگ علمي بزرگترین […]

مدیریت آموزش وپرورش شهرستان بهمئی از درخشش دانش آموزان مدرسه فرزانگان بهمئی در لیگ علمی پایا خبر داد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهمئي از درخشش دانش آموزان کلاس دهم تجربي مدرسه دخترانه فرزانگان بهمئي و راهیابي به مرحله کشوري المپیاد بین المللي لیگ علمي پایا در سال ۴۰۲_۴۰۱ خبر داد.

 

لیگ علمي بزرگترین رقابت گروهي علمي میان دانش آموزان در کشور هاي جهان اسلامی است.

 

لازم به ذکر است که المپیاد بین المللي لیگ علمي پایا با محوریت درس زیست شناسي و شیمي سال دهم تجربي در مرحله استاني برگزار گردید و دانش آموزان :

پریا جوانمردي_فاطیما جاکزاده_

پریا درخشان_فاطیما دهبان نژادیان_

نیلوفر جعفري نیکو از مدرسه دخترانه فرزانگان بهمئي موفق به راهیابي به مرحله کشوري شدند و تیر ماه برای حضور در عرصه بین المللي با سایر دانش آموزان به رقابت خواهند پرداخت.

لیگ علمی بین المللی پایا بزرگ ترین مسابقه ی گروهی کشور و جهان اسلام است که با همکاری بسیج دانش آموزی، مؤسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام و مرکز دانش پژوهان فردا(خانه ریاضی) برگزار می گردد. اکنون از عمر پایا، دوازه سال می گذرد و ما در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ شاهد برگزاری دوازدهمین دوره از این مسابقات هستیم.لیگ علمی پایا را می توان بزرگ ترین رقابت گروهی بین المللی علمی میان دانش آموزان در کشور های جهان اسلامی دانست. چندین سال است که دانش آموزان مقاطع مختلف برای ارتقاء مهارت های خود در این زمینه در لیگ علمی پایا شرکت می کنند،آقای فرح بخش مدیریت آموزش وپرورش شهرستان بهمئی ،ضمن تقدیر و تشکر از زحمات اولیائ ومربیان زحمتکش ،برای این دانش آموزان آرزوی موفقیت داشتند و عنوان کردند که برای موفقیت انها از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

دو + شش =