۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
راهداری زیر ذربین امام جمعه

راهداری زیر ذربین امام جمعه

راه های که با اولین بارش مسدود می شوند

امام جمعه دهدشت با انتقاد از راهداری کهگیلویه گفت: وضعیت برخی از راه‌های روستایی و ارتباطی ما با اولین بارش مسیر آن‌ها مسدود خواهد شد، جاده‌ها در پیچ و خم اهمال کاری مدیران و اعتبارات مانده‌اند، همان جاده‌هایی که جان می‌گیرند

 به گزارش ساورز نیوز به نقل  ازکبنا/امام جمعه دهدشت با انتقاد از راهداری کهگیلویه گفت: وضعیت برخی از راه‌های روستایی و ارتباطی ما با اولین بارش مسیر آن‌ها مسدود خواهد شد، جاده‌ها در پیچ و خم اهمال کاری مدیران و اعتبارات مانده‌اند، همان جاده‌هایی که جان می‌گیرند.
حجت‌الاسلام علی وحدانی فر در خطبه‌های نماز جمعه این هفته دهدشت به هفته نیرو انتظامی اشاره کرد و گفت: طبق آمار اعلام شده نیروی انتظامی کهگیلویه موفق عمل کرده و این شاخصه مهمی است.
وی علت این موفقیت را تدبیر، برنامه و پای کار بودن نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: زمانی که ما در استراحت هستیم و فکرش را نمی‌کنیم پلیس با چشمان بیدار و هوشیار محافظت می‌کند، وظیفه همه ما قدردانی است.
حجت‌الاسلام وحدانی فر با اشاره به تلاش‌های فراوان دشمن در خصوص تضعیف نیروی انتظامی گفت: در دو سال اخیر دشمن از راه‌های مختلفی در عملیات‌های مجازی و حقیقی استفاده کرد اما موفق نشد.
خطیب نماز جمعه ضمن تبریک روز عشایر گفت: استان ما یک استانی عشایری است، باید نسبت به مسائله عشایر توجه بیشتری شود.
وحدانی فر با بیان اینکه طبق آمار ۱۲ هزار خانوار جمعیت عشایری در استان ما وجود دارد افزود: می‌طلبد که توجه بیشتری به عشایر شود.
وی از راه‌های ارتباطی، پنل‌های خورشیدی، خرید گوشت تضمینی، فروش محصولاتشان، صنایع دستی، آب شرب، تسهیلات و.. به عنوان مسائل ضروری عشایر نام برد.
وحدانی فر وی با بیان اینکه در رابطه با بازگشایی راه‌های عشایری در استان مشکل داریم افزود: به این مسأله باید توجه جدی شود.
امام جمعه دهدشت با انتقاد از راهداری کهگیلویه گفت: وضعیت برخی از راه‌های روستایی و ارتباطی ما با اولین بارش مسیر آن‌ها مسدود خواهد شد.
وی افزود: تحصیل دانش‌آموزان از بین می‌رود، ارتباط امنیتی برقرار نمی‌شود و آذوقه مردم روستا دچار مشکل می‌شود.
وحدانی فر خاطرنشان کرد: راه ارتباطی در شهرستان کهگیلویه معضلات خاص خودش را دارد، جاده‌هایی که نیازمند جراحی هستند.
وی از تعلل در بهسازی‌ها، جاده‌های نیمه کاره‌ای راه می‌شوند و پول بیت المالی که با بارش باران آن را آب می‌برد، جاده‌ها در پیچ و خم اهمال کاری مدیران و اعتبارات مانده‌اند، همان جاده‌هایی که جان می‌گیرند.
وحدانی فر با بیان اینکه به تمام مسولان استانی مربوطه گفتم جاده خوزستان به دیشموک با اولین باران و سیل قطع خواهد شد، گفت: کسی توجه نکرد چرا پروژه‌ها به دست پیمانکاران بی‌مسولیت می‌دهید که هزینه بیت المال هدر برود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

پانزده + دو =