۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
دیدار با خانواده شهید هاشمی به مناسبت روز بسیج اصناف در بهمئی

دیدار با خانواده شهید هاشمی به مناسبت روز بسیج اصناف در بهمئی

فرمانده سپاه ناحیه بهمئی ، نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه بهمئی ، اصناف ، صمت ، تعدادی از مسئولان به مناسبت روز بسیج اصناف با خانواده شهید هاشمی دیدار کردند.   فرمانده سپاه ناحیه بهمئی با اشاره به اینکه امروز هم شهدا در بین ما حاضر و ناظر هستند و ما را کمک می‌کنند، […]

فرمانده سپاه ناحیه بهمئی ، نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه بهمئی ، اصناف ، صمت ، تعدادی از مسئولان به مناسبت روز بسیج اصناف با خانواده شهید هاشمی دیدار کردند.

 

فرمانده سپاه ناحیه بهمئی با اشاره به اینکه امروز هم شهدا در بین ما حاضر و ناظر هستند و ما را کمک می‌کنند، گفت: هر جا در کارهایمان به بن بست می رسیم با توسل به شهدا گره‌ها باز می‌شود و دیدار با خانواده شهدا موجب تقویت روحیه جهادی و معنوی ما میشود.

 

سرهنگ مهدی غلامی نژاد با بیان به اینکه حضور در بین خانواده‌های شهدا برای ما یک توفیق بزرگ است از خانواده شهدا خواست تا برای مسئولان و ماندن ما در مسیر شهدا دعا کنند.

 

حجت الاسلام زندیه نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه بهمئی گفت: امروز هم مثل دیروز خانواده شهدا به عهدی که با امام و شهدا بسته اند پایبند هستند و در هر میدانی که انقلاب به حضور ما نیاز داشته باشد حاضر خواهند شد که ما مدیون این خانواده ها هستیم.

 

فرزاد دموری رئیس صمت بهمئی هم با بیان اینکه خانواده های شهدا چشم چراغ این کشور هستند گفت: هر چه برای خانواده های شهدا انجام بدهیم وظیفه است و باید مدیون آن ها باشیم.

 

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

هجده − دوازده =