۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » رویدادها
  • شناسه : 7079
  • 02 آگوست 2023 - 22:23
  • 303 بازدید
  • ارسال توسط :
دیدارمعاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمدباخطیب جمعه دهدشت

دیدارمعاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمدباخطیب جمعه دهدشت

امروز در جنگ نرم با دشمنان انجام امور فرهنگی و دینی در مدارس مستلزم همکاری همه دستگاه های متولی با آموزش و پرورش می باشد و ورود امامان جمعه و جماعات در مدارس در این زمینه بهترین راهگشا می باشد.

به گزازش ساورزنیوز؛حجت دبیقی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار ضمن رساندن سلام و تحیات مدیرکل آموزش و پرورش و تبریک ۵ مردادماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه و قدردانی از امام جمعه شهر دهدشت به جهت فعالیت های نمازی در مدارس و همکاری و حمایت های جهادی با آموزش و پرورش گفت: امروز در جنگ نرم با دشمنان انجام امور فرهنگی و دینی در مدارس مستلزم همکاری همه دستگاه های متولی با آموزش و پرورش می باشد و ورود امامان جمعه و جماعات در مدارس در این زمینه بهترین راهگشا می باشد.

وی همچنین حمایت ها و همکاری بیش از پیش ائمه جمعه استان رو خواستار شد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر وحدان اصل امام جمعه  شهر دهدشت در مقدمه صحبت های خود با تقدیر تشکر از زحمات معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش بر تقابل همیشگی حق و باطل و پیروز دین خدا و اینکه دین خدا روهیچ کسی نمیتواند خاموش کند تاکید کرد.
وی همچنین  در بخشی دیگر از سخنان خود با تاکید بر مقدم بودن پرورش بر آموزش گفت: علمی می تواند رهگشا باشد که ریشه در تربیت داشته باشد، چرا که علم ممکن است به انسان شتاب بدهد ولی آنچه این شتاب  را جهت می دهد و باعث حفاظت از آسیب ها می شود پایبندی به معنویت می باشد.
امام جمعه دهدشت در ادامه افزود: ضرورت آشنائی دانش آموزان با گفتمان انقلاب اسلامی ،استفاده از نیروهای متخصص و انقلابی در در سمت مربی پرورشی ، ضرورت در استفاده از تصمیمات کارشناسی شده و حمایت ائمه جمعه از این تصمیمات و استفاده از ابزار هنر و رسانه برای رساندن مفاهیم عالی اسلامی و انسانی را خواستار شد.

در پایان این دیدار لوح سپاسی از طرف معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش به امام جمعه محترم شهر دهدشت به پاس زحمات و حمایت های ایشان تقدیم شد.

 

 

  

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

17 + سه =