۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » رویدادها
  • شناسه : 6009
  • 15 ژوئن 2023 - 17:24
  • 286 بازدید
  • ارسال توسط :
دیدارمجموعه جهادکشاورزی با فرماندارشهرستان چرام
به مناسبت هفته جهادکشاورزی صورت گرفت؛

دیدارمجموعه جهادکشاورزی با فرماندارشهرستان چرام

به مناسبت هفته جهاد کشاورزی مدیر جهاد کشاورزی به همراه کارشناسان مجموعه جهاد کشاورزی با فرماندار شهرستان چرام دیدار و گفتگو کردند. به گزارش ساورزنیوز؛سید عبدالرحمن توفیقیان دراین دیدار ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی و قدردانی از تلاش های مجموعه جهاد کشاورزی شهرستان چرام گفت : شهرستان به لحاظ تولید محصولات کشاورزی دارای پتانسیل بالایی […]

به مناسبت هفته جهاد کشاورزی مدیر جهاد کشاورزی به همراه کارشناسان مجموعه جهاد کشاورزی با فرماندار شهرستان چرام دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش ساورزنیوز؛سید عبدالرحمن توفیقیان دراین دیدار ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی و قدردانی از تلاش های مجموعه جهاد کشاورزی شهرستان چرام گفت : شهرستان به لحاظ تولید محصولات کشاورزی دارای پتانسیل بالایی است و در این حوزه از لحاظ کمی و کیفی جزء شهرستان های برتر استان محسوب می شود. خوشبختانه امسال سال زراعی خوبی برای گندم کاران شریف شهرستان بود و بیش از ۹ هزارتن خرید گندم تضمینی مازاد بر نیاز کشاورزان بود .

در ادامه : مجموعه جهاد کشاورزی شهرستان گزارشی از عملکرد یکساله شهرستان از جمله توزیع نهاد های دامی ،فعالیت های ترویج جهاد کشاورزی گزارش مربوط به برداشت غله خسارات سیل وسایرفعالیت های دیگر این اداره در شهرستان ارائه نمود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

1 × 3 =