۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 6878
  • 26 جولای 2023 - 11:51
  • 518 بازدید
  • ارسال توسط :
دفتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهمئی رسما افتتاح شد / امام جمعه بهمئی : از ستاد امر به معروف و نهی از منکر حمایت خواهم کرد + جزئیات

دفتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهمئی رسما افتتاح شد / امام جمعه بهمئی : از ستاد امر به معروف و نهی از منکر حمایت خواهم کرد + جزئیات

به گزارش ساورزنیوز: ( سامان خوبی زاده )  صبح امروز دفتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهمئی با حضور امام جمعه ، دیگر مسئولان برگزار شد.   امام جمعه شهرستان بهمئی در این مراسم ضمن تسلیت ایام محرم گفت: وظیفه همگانی حمایت قاطعانه از  ستاد امر به معروف و نهی از […]

به گزارش ساورزنیوز: ( سامان خوبی زاده )  صبح امروز دفتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهمئی با حضور امام جمعه ، دیگر مسئولان برگزار شد.

 

امام جمعه شهرستان بهمئی در این مراسم ضمن تسلیت ایام محرم گفت: وظیفه همگانی حمایت قاطعانه از  ستاد امر به معروف و نهی از منکر است.

 

حجت الاسلام صلواتی اظهار داشت: ساماندهی فعالیت آمران به معروف و ناهیان از منکر و تنظیم سند راهبردی فعالیت‌های این ستاد در سطح شهرستان بهمئی بر اساس جداول و دستورالعمل‌های جدید مهمترین بخش فعالیت‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان است.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهمئی هم در این مراسم با تأکید بر استفاده از تمامی ظرفیت‌های انسانی و امکاناتی این شهرستان در راستای ترویج و اشاعه فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر، تصریح کرد: نقشه راه ستاد امر به معروف و نهی از منکر بهمئی با تکیه بر ضوابط قانونی، تفسیر و تبیین اهداف، استفاده از تجارب، منسجم سازی نیروها در راستای احیاء و اشاعه این واجب دینی تدوین می‌شود.

 

حجت الاسلام طاها خوبی نژادیان رسالت، چشم انداز و اهداف کلان ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهمئی در سه محور گسترش، ترویج و تعمیق این فریضه در سطح جامعه را شامل چندین بخش عنوان کرد و گفت: ارتقاء کارآمدی و دانش ناظران فرهنگ اجتماعی، بستر سازی اجتماعی با بهره‌گیری از ظرفیت هنر، استفاده از قابلیت رسانه‌ها، بهره‌گیری از ظرفیت مساجد و علما و نظام مندی نهاد‌های مجری در گسترش و نهادینه نمودن این فریضه نقش بارزی دارند.

 

سرهنگ مهدی غلامی نژاد فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بهمئی نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت این واجب الهی به عنوان بافضیلت‌ترین فریضه و پیامد‌های فراموش شدن و کم‌توجهی به امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی، اظهار داشت: نقش سازمان‌های مردم‌نهاد و نیروهای متعهد مردمی در عملکرد این ستاد بسیار کلیدی است.

 

لازم به ذکر است : دفتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهمئی واقع در مجتمع اداری رو به رو بانک صادرات است‌.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

13 + 15 =