۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
دسته روی عزاداری به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در بهمئی برگزار می‌شود + زمان و مکان

دسته روی عزاداری به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در بهمئی برگزار می‌شود + زمان و مکان

سامان خوبی زاده : مراسم دسته روی عزاداری شهادت فاطمه الزهرا سلام الله علیها در شهرستان بهمئی برگزار می‌شود و در همین خصوص رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان بهمئی جزئیات مراسم را تشریح نمود و از عموم مردم جهت شرکت در این مراسم دعوت نمود.   متن پیام هوشنگ دهبانی رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان بهمئی […]

سامان خوبی زاده : مراسم دسته روی عزاداری شهادت فاطمه الزهرا سلام الله علیها در شهرستان بهمئی برگزار می‌شود و در همین خصوص رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان بهمئی جزئیات مراسم را تشریح نمود و از عموم مردم جهت شرکت در این مراسم دعوت نمود.

 

متن پیام هوشنگ دهبانی رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان بهمئی به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم.

وجود مقدس حضرت فاطمه زهرا(س) نشان و نمادی از تمامی فضائل و سجایای والای الهی و اخلاقی است که می توان در وجود انسانی بدان دست یافت. آن وجود الهی در عمر بابرکت خویش در مسیر شکوفایی و تثبیت اندیشه و اعتقاد اسلامی سختیهای بسیار کشید و رنج فراوان دید اما هرگز لحظه ای از یاری و همراهی پدر بزرگوارشان، حضرت محمد مصطفی (ص) و همسر گرامیشان، امام علی(ع) دست نکشید.

زنان ایران اسلامی با تاسی به آن وجود نازنین و سیره و منش الهیشان، در کنار حضور در فعالیت های اجتماعی و حضور در جامعه، نقش های اصلی و اساسی خود در خانه و خانواده همچون مادری، همسری و… را فراموش نمی کنند و وظایف دینی و اخلاقی خود را در این عرصه ها به نیکی به جا می آورند.

اینجانبان، فرارسیدن سالروز شهادت پاره تن پیامبر(ص) و اسوه زنان عالم، حضرت فاطمه زهرا(س) را به محضر حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری (مد ظله) و عموم شیعیان علی الخصوص مردم شریف شهرستان بهمئی تسلیت عرض می نماییم.

امیدواریم خداوند منان توفیق تفکر و تعمق در سیره زندگانی بزرگان دین مبین اسلام را به ما عطا فرماید تا بتوانیم در زمره پیروان راستین مکتب انسان ساز اسلام قرار گیرییم.

لذا به همین مناسبت مراسم دسته روی عزاداری در شهرستان بهمئی روز یک شنبه راس ساعت ۱۰ صبح از فلکه مرکزی تا گلزار شهدای گمنام برگزار می شود و از عموم مردم شهید پرور و ولایتمدار، مسئولان ، فرهنگیان، دانش آموزان، دانشجویان ، اصناف و بازار، خبرنگاران، هیئات مذهبی، کانون مداحان ، خانواده های شهدا و جانبازان و ایثارگران، همه و همه دعوت می شود تا دد این مراسم بزرگ شرکت کنند.

 

هوشنگ دهبانی 

رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان بهمئی 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

5 × 5 =