۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 9533
  • 01 اکتبر 2023 - 23:53
  • 174 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری گشت های پیاده و خودرویی مجموعه امر به معروف و نهی از منکر بهمئی در سطح شهر + جزئیات و تصاویر 

برگزاری گشت های پیاده و خودرویی مجموعه امر به معروف و نهی از منکر بهمئی در سطح شهر + جزئیات و تصاویر 

مسئول روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهمئی از اجرای طرح گشت های پیاده و خودرویی مجموعه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهرستان خبر داد. سامان خوبی زاده با اعلام این خبر افزود: پیرو تاکیدات امام جمعه فهیم و مردمی شهرستان بهمئی این گشت برگزار […]

مسئول روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهمئی از اجرای طرح گشت های پیاده و خودرویی مجموعه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهرستان خبر داد.

سامان خوبی زاده با اعلام این خبر افزود: پیرو تاکیدات امام جمعه فهیم و مردمی شهرستان بهمئی این گشت برگزار میشود و این گشت مجموعه امر به معروف و نهی از منکر به صورت شبانه روز در سطح شهرستان در حال فعالیت است‌.

مسئول روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهمئی با بیان اینکه شهرستان بهمئی نسبت به سایر مناطق به لحاظ حجاب وضعیت خیلی خوبی دارد ادامه داد: هدف از برگزاری گشت های ستاد امر به معروف و نهی از منکر جهت کاهش کشف حجاب است.

خوبی زاده خاطر نشان کرد: ستاد امر به معروف با ضوابط و قوانین خود وظیفه ذاتی خود در امر نظارت بر دستگاه‌ها نه به عنوان یک مجموعه در عرض دستگاه‌های نظارتی بلکه به عنوان دستگاهی طبق ضوابط و قوانین خود پیش برود.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

15 − هفت =