۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
حجاب و عفاف مهم ترین موضوع جلسه شورای اداری کهگیلویه

حجاب و عفاف مهم ترین موضوع جلسه شورای اداری کهگیلویه

فرماندار کهگیلویه از اعمال محدودیت در ارائه خدمات ادارات بویژه بانک ها به مراجعه‌کنندگان بی‌حجاب به طور جدی خبر داد و افزود: ضروری است برای تشویق افراد با حجاب نیز برنامه داشته باشید تا مورد تشویق قرار گیرند

به گزارش عصر دنا، نخستین شورای اداری کهگیلویه در سال ۱۴۰۳، در راستای تبیین دستورالعمل وزارت کشور در حوزه عفاف و حجاب و هماهنگی اجلاسیه بزرگداشت شهدای این شهرستان برگزار شد.

سید حمزه محقق‌زاده با اشاره به مأموریت موفقیت‌آمیز فرماندهان و سربازان مخلص سپاه اسلام در اجرای تدابیر هوشمندانه فرماندهی معظم کل قوا اظهار داشت: این حرکت غرور افرین ضرورت دفاعی و تنبیه متجاوز بوده و نشان داد که اراده رهبری عزیز و ملت شریف ایران بر ایستادگی در برابر متجاوزان و پیمودن مسیر عزت و اقتدار است.

فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه دشمن پی برده است که با جنگ سخت حریف ما نمی شود اظهار داشت: تمرکز دشمنان اسلام و نظام جمهوری اسلامی بر موضوع عفاف و حجاب است

وی خاطرنشان کرد: دشمن به این نتیجه رسیده است که تنها با تضعیف ارزش های اعتقادی می‌تواند نظام را ضعیف کند زیرا هویت اصلی مردم ما اعتقادی و دینی است.

فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه نباید به دشمن اجازه حمله به ارزش‌ها را دهیم گفت: دستگاه‌های اجرایی باید در نظر داشته باشند که مدیر هر دستگاه، مسئول پاسخگویی به دستورالعمل ابلاغی در اینخصوص خواهد بود.

وی از اعمال محدودیت در ارائه خدمات ادارات بویژه بانک ها به مراجعه‌کنندگان بی‌حجاب به طور جدی خبر داد و افزود: ضروری است برای تشویق افراد با حجاب نیز برنامه داشته باشید تا مورد تشویق قرار بگیرند.

رئیس شورای اداری کهگیلویه از همراهی، تعامل و پشتیبانی مجموعه شورای اداری و تامین شهرستان در فرآیند برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری قدردانی و تاکید کرد: بستر سازی در تمامی امورات نیازمند تعامل و همدلی هرچه بیشتر و متقابل مجموعه ادارات و خدمتگزاری صادقانه است

وی با بیان اینکه اقتدار و عزت ایران اسلامی به برکت خون شهدا و مسیری است که شهدا برای همه ما ترسیم کرده‌اند افزود: همانطور که تاکنون برنامه های انجام شده در شهرستان در ارتباط با گرامیداشت نام و یاد شهدا به نحو شابسته انجام شده است باید در مدت زمان باقیمانده تا اجلاسیه ۴۲۲ شهید شهرستان در دهم اردیبهشت تلاش کنیم مجموعه اقدامات ارزنده ای با تعامل و همکاری ادارات عضو در شهرستان برگزار نماییم.

محقق‌زاده با تاکید بر ضرورت گزارش و طرح های مدیران جهت برنامه ریزی بودجه ای سال جدبد خاطرنشان کرد: انتظار این است در سال جدید مدیران صادقانه تا لحظه‌ای که مسئولیتی دارند پای‌کار باشند و مجدانه و با آگاهی از ظرفیت بودجه ای و چانه زنی پیگیر دریافت سهم بیشتری از اداره متبوع در دفاع از حقوق مردم شهرستان تلاش کنند

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

5 × دو =