۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 12497
  • 10 ژانویه 2024 - 17:57
  • 110 بازدید
  • ارسال توسط :
توضیحات فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی در خصوص انتصابات اخیر در ستاد فرماندهی + جزئیات

توضیحات فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی در خصوص انتصابات اخیر در ستاد فرماندهی + جزئیات

سامان خوبی زاده: فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی در پی انتصابات اخیر در ستاد فرماندهی توضیحاتی ارائه کردند و به برخی از شایعات فضای مجازی پاسخ و هشدار داد. فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی در گفت و گو با خبرنگار ما در بهمئی افزود: روسای واحد های پلیس پس از سیر مراحل قانونی در حکمی به عنوان […]

سامان خوبی زاده: فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی در پی انتصابات اخیر در ستاد فرماندهی توضیحاتی ارائه کردند و به برخی از شایعات فضای مجازی پاسخ و هشدار داد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی در گفت و گو با خبرنگار ما در بهمئی افزود: روسای واحد های پلیس پس از سیر مراحل قانونی در حکمی به عنوان ریاست آن جایگاه منصوب می شوند.

 

سرهنگ فرزین جمشیدی افزود: وقتی کسی به عنوان ریاست واحد های پلیس منصوب میشود طبق قانون سازمانی ایشان مثلا به مدت ۳ سال یا چند سالی منصوب میشود گفت: بعد از پایان این چند سال می توانند به صورت دلخواه تمدید یا درخواست جا به جایی بدهد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی بیان کرد : در انتصابات پلیسی هیچ فرد سیاسی حق دخالت در این انتصابات را ندارد ادامه داد:  آن فرد بعد از تاییدی فرماندهی ، مسئول عقیدتی ، حفاظت ووو به مرکز استان جهت انجام سیر مراحل قانونی و دریافت حکم معرفی میشود.

 

وی با هشدار به بعضی از افراد که در حال شایعه پراکنی هستند ادامه داد: مردم عزیز به شایعات توجه نکنید و پلیس با هر گونه شایعات برابر قانون برخورد خواهد کرد و با هیچ کس تعارف نداریم .

 

گفته میشود : طی یک ماه اخیر ، روسای پلیس آگاهی ، بازرسی ، پاسگاه ممبی ، فرماندهی انتظامی بهمئی تغییر داده شدند که فرماندهی در خصوص این انتصابات توضیحاتی ارائه دادند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

چهارده + 13 =