۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 7894
  • 02 سپتامبر 2023 - 16:58
  • 883 بازدید
  • ارسال توسط :

معاون دادستان استان کهگیلویه و بویراحمد در همین خصوص گفت؛ حوالي ظهر روز جمعه با وقوع نزاع دسته جمعي، متاسفانه يك جوان ۲۲ ساله کشته و شش نفر دیگر مصدوم شده اند كه وضعيت دو نفر از مصدومين نيز نامساعد است.

 

دکتر حمید نادریان افزود: طبق بررسي اوليه مبناي اين نزاع اختلاف ملكي بوده که این حادثه تلخ و تاسف‌بار در روز جاری دهم شهریور ماه به کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن تعدادی از منازعین منجر شده است و به محض وصول خبر شروع درگيري دستورات قضايي جهت برخورد قاطع با عوامل اصلي و حاملين سلاح حضور يافته در نزاع صادر گرديد.

 

وی خاطر نشان کرد: با حضور مقتدرانه نيروهاي انتظامي و جلوگيري از ادامه نزاع منتهي به دستگيري تعدادي از متهمين و نيز استقرار امنيت بر منطقه و استمرار عبور و مرور مردم گرديد و با هماهنگي انجام شده بازپرس ويژه قتل با همراهي دايره جرائم جنايي پليس آگاهي استان در محل جنايت حضور يافته و نسبت به بررسي كامل صحنه مبادرت نموده و سپس بازپرس ويژه به بيمارستان مراجعه و ضمن معاينه جسد مقتول به همراه كارشناس اسلحه، موارد ضروري بررسي و در ادامه با ملاقات ساير مصدومين و اخذ اظهارات اوليه افراد، دستورات جامعي در خصوص موضوع صادر گرديد.

 

معاون دادستان استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: لازم به ذكر است دادستاني مركز استان با پيش بيني چنين اختلافاتي، بصورت مداوم از طريق معاونت حقوق عامه موارد ضروري را به ادارات و دستگاههاي اجرايي جهت اعمال صريح قانون را متذكر شده است كه در خصوص همين ملك موضوع نزاع نيز قريب به ده روز قبل دستوراتي به دو اداره شهرستان مركز استان ارسال و اقدامات نيز صورت گرفت.

 

دکتر نادریان در پايان از ريش سفيدان و متنفذين منطقه فيروزآباد كه با احترام به قانون و همكاري مطلوب با اين مرجع قضايي و پرسنل انتظامي، موجب جلوگيري از افزايش تنش شد، تقدير و تشكر مي نماييم. ضمن اينكه پرونده قضايي با سرعت و قاطعيت رسيدگي و همه افراد حاضر در نزاع تحت تعقيب قضايي قرار خواهند گرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

18 − 12 =