۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 11873
  • 24 دسامبر 2023 - 18:17
  • 731 بازدید
  • ارسال توسط :
تشریح جزئیات تصادف در بهمئی / یک درخواست مهم از شهروندان بهمئی + جزئیات

تشریح جزئیات تصادف در بهمئی / یک درخواست مهم از شهروندان بهمئی + جزئیات

سامان خوبی زاده : ظهر امروز خبری های مبنی بر تصادف شدید در شهرستان بهمئی در فضای مجازی منتشر شد که توجه همه را جلب کرد و همه شهروندان دنبال علت تصادف و جزئیات آن بودند که رئیس اورژانس ۱۱۵ شهرستان بهمئی جزئیات این تصادف را تشریح نمودند. رئیس اورژانس ۱۱۵ شهرستان بهمئی در تشریح جزئیات […]

سامان خوبی زاده : ظهر امروز خبری های مبنی بر تصادف شدید در شهرستان بهمئی در فضای مجازی منتشر شد که توجه همه را جلب کرد و همه شهروندان دنبال علت تصادف و جزئیات آن بودند که رئیس اورژانس ۱۱۵ شهرستان بهمئی جزئیات این تصادف را تشریح نمودند.

رئیس اورژانس ۱۱۵ شهرستان بهمئی در تشریح جزئیات گفت: حوالی ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه ظهر روز یک شنبه ۳ دی ماه ۱۴۰۲ گزارشی مبنی بر تصادف در خیابان امام ، نرسیده به بانک صادرات شهر لیکک به مرکز گزارشات ۱۱۵ اعلام شد.

علی الماسی ادامه داد: بلافاصله نیروی های اورژانس ۱۱۵ به محل اعزام شدند ، بعد از انجام کمک های اولیه و درمانی ، فرد آسیب دیده به بیمارستان شهید سلیمانی بهمئی اعزام شد.

وی این تصادف را برخورد ماشین سواری پراید با عابر پیاده عنوان کرد و گفت: این حادثه یک مصدوم بر جای گذاشت.

رئیس اورژانس ۱۱۵ شهرستان بهمئی در پایان با با بیان اینکه حال وضعیت مصدوم خوب گزارش شد و در سلامت است گفت: از عموم شهروندان شهرستان خواهشمندم به شایعات فضای مجازی توجه نکنید و اخبار دقیق را از سایت های خبری دریافت و دنبال کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

چهار − چهار =