۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 5125
  • 17 می 2023 - 22:19
  • 382 بازدید
  • ارسال توسط :
تشریح امتحانات نهایی در بهمئی/تاکید بر رعایت دستورالعمل های امتحانات نهایی / از توصیه های مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی تا درخواست های عوامل اجرایی تا هشدار مسئولین ارزیابی و حراست اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی + جزئیات و تصاویر

تشریح امتحانات نهایی در بهمئی/تاکید بر رعایت دستورالعمل های امتحانات نهایی / از توصیه های مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی تا درخواست های عوامل اجرایی تا هشدار مسئولین ارزیابی و حراست اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی + جزئیات و تصاویر

به گزارش ساورزنیوز: جلسه ستاد برگزاری امتحانات نهایی در شهرستان بهمئی به ریاست مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی برگزار شد. رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی در این نشست گفت: امتحانات نهایی پایه دوازدهم نظری از ۳۱ اردیبهشت ماه شروع و تا ۲۵ خرداد ماه ادامه دارد.   مسعود فرحبخش افزود: این […]

به گزارش ساورزنیوز: جلسه ستاد برگزاری امتحانات نهایی در شهرستان بهمئی به ریاست مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی برگزار شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی در این نشست گفت: امتحانات نهایی پایه دوازدهم نظری از ۳۱ اردیبهشت ماه شروع و تا ۲۵ خرداد ماه ادامه دارد.

 

مسعود فرحبخش افزود: این امتحانات در ۶ حوزه امتحانی شهرستان بهمئی برگزار می‌شود گفت: ۴ حوزه در شهرستان و ۲ حوزه در بخش سرآسیاب یوسفی و ممبی برگزار میشوند.

 

وی خاطرنشان کرد: دستورالعمل اجرایی و برنامه امتحانات نهایی پایه دوازدهم روزانه، بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد شاخه‌های نظری به همه مدارس این شهرستان ابلاغ شده است.

فرحبخش با بیان اینکه امسال پیش از ۸۰۰ نفر از دانش آموزان شهرستان بهمئی در امتحانات نهایی شرکت میکنند خاطر نشان کرد: امتحانات نهایی دوازدهمی ها در چهار رشته ریاضی، تجربی، معارف و انسانی برگزار می شود.

 

وی با اشاره به ترمیم معدل دیپلم و برگزاری امتحانات نهایی برای دانش آموزان عنوان کرد: آزمون امتحانات نهایی با نهایت دقت و حساسیت برگزار می شود.

فرحبخش با توصیه به عوامل اجرایی که از هر گونه حاشیه خود داری کنند گفت: سعی کنید از هر گونه حاشیه خود داری کنید و هر گونه سهل انگاری یا حاشیه در حوزه امتحانی به جد برخورد خواهیم کرد.

 

وی با بیان اینکه در صورت هر گونه موارد مشکوک یا مشکلی مواجه شده اید با مدیر حوزه هماهنگ کنید ادامه داد: عوامل اجرایی و دانش آموزان از آوردن گوشی همراه به جد خود داری کنند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی در پایان بیان کرد: به دانش آموزان و اولیا آنها اطمینان می دهم که امتحانات نهایی در کمال امنیت و آرامش برگزار می شود و هیچ گونه دغدغه ای نداشته باشند.

مسئول ارزیابی و عملکرد اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی نکاتی جهت اجرای هر چه بهتر برگزاری امتحانات نهایی را بیان کرد.

 

سید فخرالدین رام نژاد حضور به موقع عوامل اجرایی و دانش آموزان ، نصب آئین نامه رسیدگی به تخلفات در هر حوزه از امتحان ، امنیت و آرامش کامل را اشاره کرد.

 

وی در خصوص شرح وظایف عوامل اجرایی اشاره کرد و گفت: هر گونه سهل انگار از طرف عوامل اجرایی شامل حال رئیس حوزه خواهد بود.

مسئول حراست اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی گفت: دانش‌آموزان از نیم ساعت قبل از شروع امتحان در محل آزمون حضور داشته باشند درب حوزه امتحانی در ساعت مشخص بسته میشود.

 

جهاندیده بیان داشت؛ دانش‌آموزان طی دو مرحله تفتیش می‌شوند تا از ورود هرگونه جزوه، کتاب، وسایل الکترونیکی هوشمند، موبایل و … جلوگیری شود.

وی ادامه داد: در مرحله اول تفتیش بدنی به صورت کامل انجام می‌ شود و پس از آن دانش‌آموزان با راکت موبایل‌یاب بررسی می‌شوند افزود: پس از مستقر شدن دانش‌آموزان در محل امتحان ناظران حوزه با دستگاه سیگنال‌یاب هرگونه سیگنال موجود در حوزه آزمون را شناسایی می‌کنند.

مسئول حراست اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی با بیان اینکه همه عوامل اجرایی و دانش آموزان باید حجاب خود را کاملا رعایت کنند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

9 − 4 =