۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » رویدادها
  • شناسه : 6651
  • 14 جولای 2023 - 22:26
  • 190 بازدید
  • ارسال توسط :
تاریخی‌شدن غدیر امسال، مولود باطن و فطرت پاک اکثریت جامعه ایران است/ شورای نگهبان، عماد ملت و دین و مایه اطمینان و سكینه قلب مؤمنین است/مطالبه مردم این شهرستان ازرئیس جمهورتکمیل پروژه آبرسانی حومه غربی و کلنگ زنی سد آبریز است

تاریخی‌شدن غدیر امسال، مولود باطن و فطرت پاک اکثریت جامعه ایران است/ شورای نگهبان، عماد ملت و دین و مایه اطمینان و سكینه قلب مؤمنین است/مطالبه مردم این شهرستان ازرئیس جمهورتکمیل پروژه آبرسانی حومه غربی و کلنگ زنی سد آبریز است

اسلامیت نظام، مهم‌ترین نهاد جمهوری اسلامی ایران است كه قوام نظام به‌استمرار اسلامیت آن است، و شورای نگهبان تضمین‌كننده این امرِ بسیار مهم به‌شمار می‌رود.

به گزارش ساورزنیوز؛ حجت الاسلام مهدی کیانی اصل خطیب جمعه سوق بیان کرد:شورای نگهبان، عماد ملت و دین و مایه اطمینان و سكینه قلب مؤمنین است و در حقیقت نبض نظام اسلامی به‌شمار می‌رود. وقتی شورای نگهبان مثل همه دوره‌های گذشته آن، قوی و قاطع و دقیق باشد، موجب آرامش كسانی می شود كه دلشان برای اسلام می‌تپد و آرزویشان تحقق اهداف اسلامی و شریعت حقه نبویه است.

خطیب جمعه سوق افزود:اسلامیت نظام، مهم‌ترین نهاد جمهوری اسلامی ایران است كه قوام نظام به‌استمرار اسلامیت آن است، و شورای نگهبان تضمین‌كننده این امرِ بسیار مهم به‌شمار می‌رود.
دشمنان نظام اسلامی هم در تبلیغاتِ خودشان یكی از نقاطی كه متصل شاید در هیچ برهه‌ای نباشد كه این نقطه را فراموش كنند مورد بمباران تبلیغاتی قرار می‌دهند، شورای نگهبان است. آن‌ها از وجود این دستگاه مهم و اثرگذار ناراحتند.عملكرد شورای نگهبان می‌تواند مورد نقد و ارزیابی قرار گیرد اما وقتی تصمیمی گرفته شد همگان حتی مخالفان آن نیز باید به‌قانون پای بند باشند.

وی بیان کرد:سفر رئیس جمهور محترم به استان را داریم انشالله این سفر پر از خیر و برکت باشد برای استان محروم ما جناب آقای رئیس جمهور استان ما استان پرآبی هست ولی در برخی جاها مجوز استفاده از این آب را به ما نمی‌دهند گفت آب در کوزه و ما تشنه لبان می‌گردیم مطالبه مردم این شهرستان تکمیل پروژه آبرسانی حومه غربی و کلنگ زنی سد آبریز است
انشاءالله در این سفر به این دو امر مهم که زمینه اشتغال زیادی را فراهم می‌کند و کشاورزی و باغبانی را توسعه می‌دهد و اقتصاد مقاومتی را تحقق می‌بخشد و مهاجرت معکوس از شهر و روستا می‌شود توجه و عنایت ویژه‌ای داشته باشید
فصل جابجایی هست حقیقتا نه تنها خانه دار شدن برای برخی آرزو شده بلکه اجاره و رهن برای برخی ها آرزوی شده
کمر مستاجران زیر بار گرانی اجاره و رهن خم شده است افزایش سرسام آور رهن و اجاره خانه زندگی را بر مردم تلخ کرده است.
اولا از مسئولان انتظار داریم که فکری کنند تدبیری بیندیشند.
ثانیاً از صاحبان خانه و املاک میخواهیم به مستاجران رحم کنند تا خدا به شما رحم کند.
مگر چه اتفاقی افتاده است درآمدها که زیاد نشده است اما رهن و اجاره‌ها گاهی اوقات ۴ یا ۵ برابر سال قبل است صاحبان خانه انصاف داشته باشید رحم کنید
سفر رئیس جمهور به افریقا.آفریقا برای ایران فرصت‌های متعدد سرمایه‌گذاری و سودآوری داشته باشد و مقصد صادرات صنایع مختلف ما باشد. از طرف دیگر بسیاری از نیازهای ما را تأمین کند و حتی ارزآوری هم داشته باشد. امید است این سفر پر از توافق‌نامه‌های واقعی و روی زمین برای استفاده از این ظرفیت‌ها باشد تا ثمره آن همچنان‌که رئیس محترم جمهور نیز تأکید دارد در معیشت و سفره مردم دیده شود.
جشن میلیونی غدیر ۱۴۰۲ ریشه در احساس نیاز جامعه ایرانی به شادی و لزوم بروز جمعی آن را هم نشان می‌دهد. ضمن این‌که این جشن بی‌سابقه میلیونی نشان داد فطرت و باطن جامعه ایرانی تا چه میزان همچنان سالم هست و علاقه‌مند به جشن‌های منطبق با فرهنگ ایرانی و اسلامی خود هست. اساساً تاریخی‌شدن غدیر امسال، مولود باطن و فطرت پاک اکثریت جامعه ایران است.
شورای ملی حَضَرموت؛ نام رمز تجزیه یمن
عربستان و امارات که نتوانستند انصارالله را شکست داده و کل خاک یمن را اشغال کنند، از سالها پیش طرحهای جایگزین را در پیش گرفتند تا بتوانند حداقل بخشی از منافع خود را در این کشور فقیر عربی تأمین کنند و پروژه تجزیه را کلید زدند و تشکیل شورای ملی حضرموت هم در این راستا انجام می‌شود.

باتوجه به این‌که انصارالله تهدید کرده که در برابر دشمنان مماشات نخواهد کرد، لذا تحرکات جدید ائتلاف سعودی در حضرموت آتش جنگ در این کشور را دوباره شعله‌ور خواهد کرد و شاید برای چندمین‌بار عمق عربستان و امارات ضرب شست موشکهای انصارالله را بچشند، چرا که حاکمان سعودی و ابوظبی ثابت کردند اراده‌ای برای پایان درگیری و تحقق صلح ندارند.
چرایی استفاده آمریکا از بمب‌های خوشه‌ای در اوکراین
آمریکا که ذخایر زیادی از بمب‌های خوشه‌ای دارد قصد دارد که آن را روانه جنگ اوکراین کند.
استفاده از این مهمات مصداق ارتکاب جرایم جنگی هست
بمب‌های خوشه‌ای جان غیرنظامیان را به مخاطره خواهد انداخت. این بمب‌ها برای اوکراین پیروزی به ارمغان نخواهد آورد به‌ویژه که ضدحملات آن‌که با حمایت همه‌جانبه ناتو و اروپا و آمریکا همراه بود راه به جایی نبرده است. بمب‌های خوشه‌ای فقط مردم را می‌کُشد و بمب‌های عمل نکرده سال‌ها از کشاورزان در زمین‌های زراعی قربانی خواهد گرفت.
.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

شش + 3 =