۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 909
  • 20 نوامبر 2021 - 23:55
  • 766 بازدید
  • ارسال توسط :
بیش از ۱۵۰ هزار دوز واکسن کرونا در سطح شهرستان کهگیلویه  تزریق شد

بیش از ۱۵۰ هزار دوز واکسن کرونا در سطح شهرستان کهگیلویه تزریق شد

۶۶ درصد مردم کهگیلویه دوز دوم واکسن کرونای خود را دریافت کردند

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه از تزریق بیش از ۱۵۰ هزار دوز واکسن کرونا در سطح شهرستان کهگیلویه خبر داد.

به گزارش ساورز نیوز / دکتر سید منصور تقوی  از تزریق بیش از ۱۵۰ هزار دوز واکسن کوید ۱۹ در شهرستان کهگیلویه خبر داد و گفت: با تلاش های شبانه روزی پرسنل مرکز بهداشت شهرستان کهگیلویه از ابتدای آغاز بسیج ملی واکسیناسیون کووید ۱۹ تا کنون ۱۵۶ هزار و ۶۷۰ دوز واکسن کرونا در این شهرستان تزریق شد.
 از این تعداد ۸۶ هزار و ۵۷۰ تزریق مربوط به نوبت اول و ۷۰ هزار و ۱۰۰ تزریق مربوط به نوبت دوم میباشد.
وی افزود: بر همین اساس می توان گفت که ۸۱/۴۹ درصد از جمعیت هدف در شهرستان کهگیلویه نوبت اول واکسن کرونای خود را دریافت کردند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه با تاکید بر این مهم که ۶۶ درصد مردم کهگیلویه دوز دوم واکسن کرونای خود را دریافت نمودند، بیان داشت: این میزان بالای تزریق واکسن کرونا در شهرستان مرهون تلاش های خستگی ناپذیر و ایثارگرانه پرسنل مرکز بهداشت کهگیلویه از بهورزان شاغل در خانه های بهداشت روستاها گرفته تا مراقبین سلامت در پایگاه های بهداشتی و کارکنان مراکز خدمات جامع سلامت شهری در تمامی اقصی نقاط شهرستان می باشد که ضروری است خدمات این عزیزان با حضور باقی مانده جمعیت هدف در مراکز و پایگا ههای واکسیناسیون جهت تکمیل کار واکسینه کردن عموم مردم، ارج نهاده شود.
دکتر تقوی افزود:  و واکسن به اندازه کافی در شهرستان  وجود دارد و همکاران ما در تمامی خانه های بهداشت، پایگاهها و مراکز واکسیناسیون این آمادگی را دارند که در صورت حضور مردم در اسرع وقت و در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به واکسینه کردن آنها اقدام نمایند.
وی از طرح ضربتی تکمیل واکسیناسیون جمعیت هدف دانش آموزی و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان کهگیلویه با همکاری اداره آموزش و پرورش و ادارات مربوطه خبر داد و اظهار داشت: افراد مسن و یا بیماری که توانایی حضور در مراکز واکسیناسیون را نداشته باشند میتوانند با اعلام مراتب امر به نزدیکترین پایگاه سلامت یا مرکز بهداشتی درمانی محل سکونتشان، واکسن کرونای خود را در منزل دریافت نمایند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

3 × پنج =