۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » رویدادها
  • شناسه : 6061
  • 17 ژوئن 2023 - 15:00
  • 261 بازدید
  • ارسال توسط :
به منظور حمایت از هسته ها و شرکت های فناور مستقر در مرکز رشداین شهرستان
حضورمدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان کهگیلویه و بویراحمددردهدشت؛

به منظور حمایت از هسته ها و شرکت های فناور مستقر در مرکز رشداین شهرستان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان ؛به منظور حمایت از هسته ها و شرکت های فناور مستقر در مرکز رشد دهدشت،دکتر شایان نادری، مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان کهگیلویه و بویراحمد  و هیات همراه در دفتر این مرکز حضور یافت. در این بازدید که عصر روز چهارشنبه ۲۴ خرداد سال […]

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان ؛به منظور حمایت از هسته ها و شرکت های فناور مستقر در مرکز رشد دهدشت،دکتر شایان نادری، مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان کهگیلویه و بویراحمد  و هیات همراه در دفتر این مرکز حضور یافت.

در این بازدید که عصر روز چهارشنبه ۲۴ خرداد سال جاری انجام گرفت، مسئول مرکز رشد دهدشت از فعالیت شرکت ها و فناوران مستقر در حوزه های مختلف (مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی پزشکی، فناوری اطلاعات، صنایع خلاق، کسب و کارهای اینترنتی و … گزارش مبسوطی ارائه کرد.

بر پایه این گزارش، دکتر نادری نیز جایگاه مرکز رشد دهدشت در شهرستان های چهارگانه را تحسین برانگیز دانست و با اشاره به تفاهم نامه ستاد با پارک علم و فناوری استان،آمادگی خود برای حمایت از فناوران را با ارائه تسهیلات جهت توسعه ی کسب و کار و رفع موانع تولید اعلام کرد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان با اشاره به ظرفیت های انسانی و طبیعی استان از سویی و توسعه نیافتگی در اغلب حوزه ها از سویی دیگر ،حوزه دانش بنیان را مبنای حرکت اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار داشت: روند تعاملی پارک علم و فناوری و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان شرایط مطلوبی دارد و امیدواریم ماحصل این همکاری ها،اتفاقات بزرگ و پربرکت برای جوانان استان باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

9 − 4 =