۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 6410
  • 07 جولای 2023 - 0:28
  • 226 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری نشست توجیهی گروه تعزیه در شهرستان بهمئی

برگزاری نشست توجیهی گروه تعزیه در شهرستان بهمئی

به گزارش ساورزنیوز: نشست توجیهی گروه تعزیه با حضور سرپرست و اعضای آن در محل اداره فرهنگ و ارشاداسلامی برگزار شد. عادل پورجشیره ضمن تبریک دهه امامت و ولایت گفت:جلسه توجیهی گروه تعزیه با حضور سرپرست و اعضای آن در محل اداره فرهنگ وارشاداسلامی برگزار شد. رئيس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان بهمئی ضمن تشکر […]

به گزارش ساورزنیوز: نشست توجیهی گروه تعزیه با حضور سرپرست و اعضای آن در محل اداره فرهنگ و ارشاداسلامی برگزار شد.

عادل پورجشیره ضمن تبریک دهه امامت و ولایت گفت:جلسه توجیهی گروه تعزیه با حضور سرپرست و اعضای آن در محل اداره فرهنگ وارشاداسلامی برگزار شد. رئيس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان بهمئی ضمن تشکر از گروه تعزیه بجهت شروع فعالیت وتمرین خود برای آماده کردن هرچه بهتر اجرای تعزیه در ایام محرم تا اربعین گفت:یکی از مهمترین مقوله های نمایش برای تبیین وقایع و حوادث تاریخ دین مبین اسلام به تصویر کشاندن آن تحت عنوان تعزیه است. وی تعزیه را از مهمترین راه ها وشیوه های بیان وقایع و حوادث عاشورا دانست وبیان داشت که هنرمندان ما باید در این راستا تلاش بیشتری نمایند.  درخشان سرپرست گروه تعزیه ضمن آرزوی توفیق وهمکاری وهمراهی همه عزیزان در این مسیری که گام برداشتیم گفتند که ما پا در مسیری گذاشتیم که هدف اصلی آن تبیین حادثه عاشورا و انتقال پیام و هدف ان حادثه به نسل جدید می باشد.

وی در ادامه سخنان خود گفتند:به حول و قوه الهی امسال در ماه محرم با اجرای تعزیه ای خوب و در خور شان بتوانیم در مسیر راه امام و پیام و هدف امام گام برداریم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

یازده − دو =